Podobne artykuły

PETE DAVIDSON ZNOWU RANDKUJE!

2018.12.04 14:49 | © Stars.pl

Rozstanie Pete Davidsona i Ariany Grande, z pewnością było jednym z najbardziej nieoczekiwanych w tym roku w show biznesie. Wokalistka i komik tworzyli przecież świetnie dobraną parę! Od tego smutnego wydarzenia minęły zaledwie dwa miesiące, a byli partnerzy otwarcie przyznają, że nie mają już ze sobą nic wspólnego... Podobno były Ariany znowu zaczął umawiać się na randki!

Ariana i Pete rozstali się już dwa miesiące temu. Przez ten czas były chłopak wokalistki często żalił się w mediach i opowiadał żenujące oraz nie śmieszne kawały na temat ich rozstania. Arianie poszło trochę lepiej, bo w tym czasie zdążyła napisać piosenkę o swoich byłych, a także nagrać do niej świetny teledysk. Wokalistka zapowiedziała również nową trasę koncertową! Wszystko wskazuje na to, że rozstanie z komikiem wyszło jej wyłącznie na dobre! Jednak jak w tej sytuacji czuje się Pete?

Trzeba przyznać, że pomimo małego kryzysu zaraz po zerwaniu, komik równie szybko pozbierał się po rozstaniu z Arianą! Media zza oceanu donoszą, że Davidson zaczął już nawet szukać nowej dziewczyny! Któraś chętna?!

E! News informuje, że komik pozbierał się po tym, jak Ariana go zostawiła, głównie dzięki ogromnemu wsparciu ze strony rodziny i bliskich znajomych. Wszystko wskazuje również na to, że Davidson szuka obecnie nowej kandydatki na dziewczynę!

Myślicie, że szybko się jej oświadczy?

Galeria Galeria fot. Getty ImagesGaleria fot. NBC
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie