Podobne artykuły

CZY CARDI B TRAFI DO WIĘZIENIA?!

2018.12.04 18:12 | © Stars.pl

Od jakiegoś czasu, Cardi B należy do grona gwiazd, które mają niemałe problemy z prawem. Nikogo nie dziwi chyba fakt, że unikanie rozpraw sądowych, może wyłącznie pogorszyć ich sytuację. Powód, dla którego Cardi nie pojawiła się ostatnio w sądzie jest jednak tak szokujący, że aż ciężko w niego uwierzyć! Raperka wolała bawić się nago na jachcie!!!

Nie da się ukryć, że o życiu Cardi B możnaby nakręcić całkiem niezły kryminał... Przestrzegania prawa z pewnością nie ułatwia gwieździe jej wybuchowy charakter.

Okazuje się jednak, że raperka ma na co dzień o wiele ciekawsze zajęcia niż spędzanie czasu na salach sądowych.

W poniedziałek Cardi B olała rozprawę sądową. Przypominamy, że nie jest to jednak pierwszy raz, kiedy Cardi B po raz kolejny nie stawia się na sali sądowej. Tym najwidoczniej również sędzia nie zamierzał już dłużej tolerować wybryków raperki. Jeżeli Cardi nie pojawi się na następnej rozprawie to po prostu zostanie aresztowana!

Nie jesteśmy juz nawet w stanie doliczyć się ile spraw obecnie toczy się przeciwko Cardi B. Raperka praktycznie co chwilę wywołuje kolejne konflikty! Ostatnia rozprawa dotyczyła oskarżenia o napaść, która miała miejsce w sierpniu. Gwiazda najprawdopodobniej zleciła wtedy swoim ochroniarzom pobicie barmanów. Kiedy Jade i Baddie G zaczęli oskarżać o to Cardi, gwiazda podobno wystartowała do nich z pięściami!

Osoby, które nie zjawią się na rozprawie sądowej, muszą mieć do tego poważny, potwierdzony powód. Niestety od tej reguły nie ma wyjątków. Nikogo nie powinno więc dziwić, że skoro raperka wolała kręcić nagim tyłkiem na jachcie niż pojawić się w sądzie, będzie musiała za to odpowiedzieć! Na jachcie raperka upodobniła się do tygrysa, żeby było bardziej wiarygodnie, zrobiła sobie nawet wyjątkowo długie paznokcie!

Jak się okazuje, Cardi nie robiła tego wyłącznie dla przyjemności! Raperka kręciła w tym czasie swój najnowszy teledysk!

Myślicie, że sąd zaakceptuje takie wyjaśnienie nieobecności? ;)

Galeria fot. Instagram/iamcardibGaleria fot. Instagram/iamcardibGaleria fot. Instagram/iamcardibGaleria fot. Instagram/iamcardib
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie