Podobne artykuły

Małgosia i Pysiula spędzą święta w tropikach!

2018.12.04 20:55 | © Stars.pl

Małgosia Rozenek-Majdan i jej mąż, Radosław postanowili w tym roku spędzić święta w wyjątkowy sposób! Podjęli decyzję o wyjeździe z synami na rajski Zanzibar.

Celebrytka wyznała, że to swego rodzaju eksperyment: „Jeszcze do niedawna nie wyobrażałam sobie, że mogłabym tak spędzić wyjątkowy czas, którym są święta” - ujawnia. „Długo się nad tym zastanawialiśmy, aż wreszcie doszliśmy do wniosku, że powinniśmy wrzucić na luz i zrobić sobie przy okazji świąt wakacje. Afryka jest częścią świata, której jeszcze do tej pory nie miałam okazji poznać. Chłopcy też się ucieszyli i od razu zapowiedzieli, że chcą zobaczyć prawdziwe safari. Znaleźliśmy więc uroczy dom na Zanzibarze i lecimy tam na święta.”

Rodzice i teściowie postanowili zostać w kraju, choć Majdanowie proponowali wyjazd również im. „Chciałem, żeby pojechali z nami, ale uznali, że urządzą wigilię w swoim domu” - ujawnia Radek. „Nie będą sami, zaproszą moje rodzeństwo.”


„Do moich też przyjedzie mój brat z Francji z całą rodziną, tak że jakoś przeżyją bez nas” - dodaje Małgonia. „Mama odpocznie wreszcie ode mnie, należy jej się. Nigdy jeszcze nie spędzałam świąt w taki sposób, więc dopiero się dowiem, czy to dobry pomysł.”

Jak myślicie, spędzanie świąt w niekonwencjonalny sposób to dobry pomysł?

Galeria InstagramGaleria Pudelek.plGaleria Instagram
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie