Podobne artykuły

KASIA TUSK POKAZAŁA CIĄŻOWY BRZUSZEK!

2018.12.05 12:15 | © Stars.pl

Kasia Tusk od lat stara się jak może chronić swoją prywatność. Trzeba więc przyznać, że sam fakt, że blogerka zdecydowała się jednak na poinformowanie swoich fanów o ciąży, było dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem. Miesiące lecą jednak bardzo szybko, a brzuszek Kasi stale się powiększa!

Córka Donalda Tuska to jedna z niewielu blogerek, która nie chwali się swoim fanom praktycznie wszystkimi wydarzeniami z życia prywatnego. Od jakiegoś czasu fani celebrytki, namiętnie śledzą jednak wszystko, co pojawi się na jej blogu, ponieważ niedawno zaczęła zachwalać na nim między innymi herbatki przeznaczone dla kobiet w ciąży! Również tym razem internauci nie pomylili się w swoich spekulacjach. Kasia Tusk jest w ciąży! Ojcem dziecka blogerki jest oczywiście jej mąż, Stanisław Cudny.

Trzeba przyznać, że Kasia lubi droczyć się ze swoimi obserwatorami. Na blogu nie przyznała więc wprost, że spodziewa się dziecka, lecz, że jest właśnie w trakcie przygotowań do swojego "największego projektu".

Nie da się jednak ukryć, że brzuszek Kasi staje się coraz większy! Do ostatniej fotki blogerka specjalnie ubrała się w luźny sweterek, ale brzuszek jest już na tyle duży, że jego zarys widać nawet spod maskujących ubrań.

Jak myślicie, będzie chłopczyk czy dziewczynka? ;)

 
Galeria fot. Instagram/makelifeeasier_plGaleria fot. Instagram/makelifeeasier_plGaleria fot. Instagram/makelifeeasier_pl
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie