Podobne artykuły

KASIA TUSK POKAZAŁA CIĄŻOWY BRZUSZEK!

2018.12.05 12:15 | © Stars.pl

Kasia Tusk od lat stara się jak może chronić swoją prywatność. Trzeba więc przyznać, że sam fakt, że blogerka zdecydowała się jednak na poinformowanie swoich fanów o ciąży, było dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem. Miesiące lecą jednak bardzo szybko, a brzuszek Kasi stale się powiększa!

Galeria fot. Instagram/makelifeeasier_pl

Córka Donalda Tuska to jedna z niewielu blogerek, która nie chwali się swoim fanom praktycznie wszystkimi wydarzeniami z życia prywatnego. Od jakiegoś czasu fani celebrytki, namiętnie śledzą jednak wszystko, co pojawi się na jej blogu, ponieważ niedawno zaczęła zachwalać na nim między innymi herbatki przeznaczone dla kobiet w ciąży! Również tym razem internauci nie pomylili się w swoich spekulacjach. Kasia Tusk jest w ciąży! Ojcem dziecka blogerki jest oczywiście jej mąż, Stanisław Cudny.

Galeria fot. Instagram/makelifeeasier_pl

Trzeba przyznać, że Kasia lubi droczyć się ze swoimi obserwatorami. Na blogu nie przyznała więc wprost, że spodziewa się dziecka, lecz, że jest właśnie w trakcie przygotowań do swojego "największego projektu".

Galeria fot. Instagram/makelifeeasier_pl

Nie da się jednak ukryć, że brzuszek Kasi staje się coraz większy! Do ostatniej fotki blogerka specjalnie ubrała się w luźny sweterek, ale brzuszek jest już na tyle duży, że jego zarys widać nawet spod maskujących ubrań.

Jak myślicie, będzie chłopczyk czy dziewczynka? ;)

 
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie