Podobne artykuły

Basia Kurdej-Szatan tłumaczy nagranie filmów pod wpływem alkoholu!

2018.12.05 14:38 | © Stars.pl

Barbara Kurdej-Szatan którą widzowie poznali jako sympatyczną „blondynkę z Play” szybko zaistniała w show-biznesie. Rola w kultowym serialu TVP „M jak Miłość” przysporzyła jej ogromną popularność. Grana przez nią bohaterka, jest ułożoną i dobrą kobietą, która cierpi po stracie męża.

Aktorka na imprezie zorganizowanej z okazji 18-lecia „M jak miłość” nagrała serię filmików które rozbawiły internautów do łez. Aktorka ewidentnie była pod wpływem alkoholu!

„Podąża do mnie Joanna Kuberska, gdyż  jest bardzo piękną kobietą... Co chcesz Joasiu? Jakoś ku*wa wszyscy zniknęli! Przeklinam…” - mówiła na filmach aktorka. 

Następnego dnia nie było już tak wesoło. Basia szybko postanowiła odnieść się do zamieszczonych treści: 
„To było straszne. Nie pamiętałam do końca, chyba się wszyscy spodziewają. Coś pamiętałam, że wzięłam telefon, że chciałam uwiecznić całą imprezę, bo wszyscy robili sobie foty, a mój telefon leżał gdzieś samotny na stole... Rano to zobaczyłam. Nie zapisywałam, tylko od razu wrzucałam. Cóż mogłam zrobić. Upiłam się po prostu, zdarza się. Ludzie poznali mnie z imprezowej strony, z której moi przyjaciele znają mnie bardzo dobrze. Także tyle. Bawiłam się świetnie. Rano jak zobaczyłam, że już jakiś artykuł powstał, to stwierdziłam, że nie będę tego kasować, muszę to wziąć na klatę, że tak się stało” - wyznała gwiazda w rozmowie z portalem jastrząbpost.pl. 

Chyba każdemu zdarza się zrobić głupstwo po alkoholu! Basia jest tak uroczą osobą, że chyba szybko zostanie jej to zapomniane!

Galeria TVPGaleria TVPGaleria TVP
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie