Podobne artykuły

MAJA BOHOSIEWICZ BIERZE ŚLUB!

2018.12.06 11:53 | © Stars.pl

Maja Bohosiewicz jakiś czas temu rozpoczęła przygotowania do najważniejszego dnia w swoim życiu! Jak się okazuje, obecnie idą pełną parą! Aktorka oczywiście na początek postanowiła wybrać... idealną suknię ślubną! Myślicie, że się udało?

Maja Bohosiewicz wychodzi w końcu za mąż! Aktorka wraz ze swoim partnerem, Tomaszem Kwaśniewskim, kolejny raz zdecydowali się na ślub! Przypominamy, że do tej pory para miała całkiem spore problemy z ceremonią, bo właściwie za każdym razem, kiedy Maja i Tomasz zaczynali przygotowania do wielkiego dnia, aktorka... zachodziła w ciążę! Tym razem jednak wszystko musi już pójść po ich myśli!

Kiedy właściwie odbędzie się ślub? Tego aktorka na razie nie zdecydowała się zdradzić. Nie mogła jednak nie podzielić się z fanami, ogromnymi emocjami, nieodłącznie związanymi z najtrudniejszym wyborem chyba każdej przyszłej panny młodej! Maja pokazała swoją przyszłą suknię ślubną! Myślicie, że to już ta jedyna?

Aktorka przyznała, że nie mają jeszcze z narzeczonym zarezerwowanej idealnej sali ślubnej, a to tego nie sporządzili nawet ostatecznej listy gości! Maja jednak nie mogła się powstrzymać i praktycznie od razu po podjęciu decyzji o ślubie, udała się na przymiarkę wymarzonej sukni! Jak się okazuje, wybranie którejś z nich, graniczy praktycznie z cudem!

"Śluby organizowałam już dwa. Mam doświadczenie. W prawdzie żaden nie doszedł do skutku bo albo ciąża albo ciąża człowieka zaskoczy. Tym razem znowu wybrałam się do Agaty bo uważam, że nie ma lepszego salonu sukien ślubnych w Polsce. Lata doktoryzowania się na programach TLC „ say yes to the dress” oraz „cygańskie wesele” dały mi doświadczenie o którym inni mogą tylko pomarzyć. Kiedy poszłam wybierać swoją jedyną, wiedziałam dokładnie czego szukam. No i się nie pomyliłam bo dziewczyny przeżyły obecnie 6 przymiarek w których to dokładnie poinformowałam projektantki co konkretnie mnie interesuje. A więc ma być skromnie, z tiulowym dołem, ale dużo się błyszczeć, musi być syrenka, na ramiączkach, z gorsetem, tylko nie biała, ojesu chce tę białą, nie za biedna, ale nie za zdobna, jednak błyszcząca, ale trochę matowa, bardzo długa, ale fajnie jakby też krótka, bez koronki, ojesu jaka koronka chcę ją, mówiłam, że nienawidzę gorsetów, ale nie mam biustu do ramiączek, to może gorset jednak, czy mogę przymierzyć tę pierwszą?" - powiedziała aktorka na Instagramie

Możemy być jednak pewni, że kiedy Maja wybierze w końcu swoją idealną suknię, najprawdopodobniej nie zobaczymy jej na Instagramie. Trzeba jednak przyznać, że przed Mają stoją jeszcze dwa poważne wybory - kreacji dla dzieci!

A Wam w jakiej sukni podobałaby się najbardziej?

 
Galeria fot. Instagram/majabohosiewiczGaleria fot. Instagram/majabohosiewiczGaleria fot. Instagram/majabohosiewicz
Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie