Podobne artykuły

SELENA GOMEZ W KOŃCU ZAPOMNIAŁA O BIEBERZE?

2018.12.06 17:19 | © Stars.pl

Stan zdrowia Seleny Gomez w ostatnich miesiącach nie był najlepszy. Nie da się ukryć, że z pewnością ogromny wpływ na wokalistkę w ostatnich miesiącach, miał jej były chłopak, Justin Bieber. Trzeba przyznać, że wiadomość o szybkim ślubie ukochanego z inną kobietą, musiał być dla Seleny prawdziwym ciosem. Czyżby w końcu udało jej się jednak wrócić do dawnego życia?

Selena Gomez już jakiś czas temu doszła do wniosku, że najlepsze dla niej samej będzie wyprowadzenie się z Los Angeles i całkowite odcięcie od tamtejszego zgiełku. Gwiazda przyznała, że potrzebowała w końcu trochę czasu dla samej siebie. Kiedy wszystko wskazywało już na to, że aktorka w końcu staje na nogi, życie rzuciło jej pod nie ogromną kłodę. Ślub Justina Biebera z Hailey Baldwin musiał być dla dziewczyny ogromnym ciosem i z pewnością był również jedną z przyczyn załamania nerwowego, przez które przechodziła.

Obecnie wszystko wskazuje jednak na to, że wokalistka powoli wraca do zdrowia. Co najważniejsze, postanowiła również w końcu ułożyć sobie w głowie najważniejsze sprawy. Przyjaciele Seleny donoszą, że gwiazda od jakiegoś czasu w ogóle nie myśli o swoim byłym, Justinie Bieberze!

Wszystko wskazuje jednak na to, że Justin już na zawsze pozostanie jedną z najważniejszych części życia Seleny. Gwiazdy spędziły ze sobą bardzo wiele wspólnych chwil i jak się okazuje, ani ona ani wokalista nie chcą o tym zapominać. Najważniejsze jednak, żeby zarówno Justin jak i Selena potrafili ułożyć sobie teraz szczęśliwe życie. Wszystko jest już na dobrej drodze!

„Czuje się tak, jakby w końcu poszła do przodu po latach walki ze złamanym z jego powodu sercem. Już o nim nie mówi, a jej znajomi wiedzą, by o nim nie wspominać. Selena czuje się tak, jakby zajęło jej to lata, nie chce już patrzeć wstecz i nie chce, by ktokolwiek jej o nim przypominał” – możemy przeczytać w serwisie Page Six

Warto jednak dodać, że Justin do tej pory bardzo przejmuje się zdrowiem wokalistki. Justin jest świadomy tego, że Selena bardzo mocno przeżyła jego ślub z Hailey i obecnie stara się robić wszystko żeby tylko jeszcze bardziej nie pogorszyć jej stanu. Jest za nią aż do tego stopnia, że jakiś czas temu bardzo pokłócił się o to z żoną! Przypominamy, że Justin wściekł się na Hailey o to, że modelka nie chciała zrezygnować z uczęszczania na ulubioną siłownię Seleny w LA. Domyślacie się jak mogłaby zareagować Selena jakby spotkała tam żonę Justina?

Myślicie, że Selena faktycznie przestała już myśleć o byłym chłopaku?

Galeria fot. Instagram/selenagomezGaleria fot. Instagram/selenagomezGaleria fot. Instagram/selenagomez
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie