Podobne artykuły

OFFSET ZDRADZIŁ CARDI B?!

2018.12.06 17:24 | © Stars.pl

Kiedy Cardi B ogłaszała rozstanie z raperem, oficjalnie przyznała, że nie była to niczyja wina. Na jaw wyszło jednak, że jedna ze stron przyczyniła się do tego zdecydowanie bardziej! Kilka dni przed ogłoszeniem rozstania pary raperów, do sieci wyciekły wiadomości, z których wynika, że Offset umawiał się na trójkąt! Zabrakło w nim jednak miejsca dla Cardi B!

Galeria fot.Instagram/iamcardib

Nie da się ukryć, że rozstanie Cardi B i Offseta było sporym szokiem dla większości fanów. Co prawda w tym związku kłótnie pomiędzy raperami były praktycznie na porządku dziennym, to większość osób tłumaczyła je wyłącznie wybuchowymi charakterami muzyków. Wszyscy fani byli więc przekonani, że Cardi B i Offset tworzą po prostu idealnie dobraną parę!

Galeria fot. Instagram/offsetyrn

Ku zaskoczeniu wszystkich, Cardi ogłosiła na swoim Instagramie rozstanie z Offsetem. Dodała również, że zamierzają się rozwieźć! Co tak naprawdę było więc powodem ich rozstania?

Galeria fot. Instagram/thesummerbunni

Cardi B próbowała dać fanom do zrozumienia, że wina za ich rozstanie nie leży po żadnej ze stron. Obecnie ciężko jednak uwierzyć w szczerość tego wyznania, bo zaledwie kilka dni przed jego opublikowaniem, w sieci znalazły się wiadomości Offseta z Summer Bunni, z których wynika, że raper umawiał się na trójkąt z nią, oraz z jej znajomą – Cuban Doll.

„- Chcę ciebie i Cuban, możesz to załatwić? - Tak - Powiedz jej” – pisał Offset „- Ma show w Milwaukee w sobotę, więc nie będzie mogła. Ja mogę, ale wiem, że chcesz jej z nami. Więc co chcesz zrobić? - Powiedz jej, że po nią przylecę” – możemy przeczytać dalej

Co najlepsze, kobieta postanowiła nawet oficjalnie przeprosić za romans z mężem Cardi B! Zdecydowała się na opublikowanie oświadczenia na swoim Instagramie, chwilę po ogłoszeniu rozstania Cardi B i Offseta!

„Nie spotkałam się z Offsetem, odkąd urodziło mu się dziecko, nie wiedziałem, jak poważny jest jego ślub ... W pewnym sensie widzę pewne rzeczy, dzisiaj pewne rzeczy zrozumiałam... niektóre dziewczyny będą mówiły, że odebrałam faceta Cardi B. Wzięłam go, ale dla siebie. Jest mi bardzo wstyd, nigdy nie chciałam spowodować czyjegoś rozwodu...” - przyznaje

Myślicie, że Summer Bunni faktycznie żałuje?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie