Podobne artykuły

KYLIE JENNER I STORMI WEBSTER SĄ W NIEBEZPIECZEŃSTWIE!!!

2018.12.06 17:29 | © Stars.pl

Travis Scott od jakiegoś czasu jest w trakcie swojej najnowszej trasy koncertowej Astroworld. Podczas koncertów wspiera go jego ukochana, Kylie Jenner wraz z maleńką córeczka, Stormi Webster.

TMZ donosi, że muzyk już jakiś czas temu zapewnił swojej rodzinie ochronę na najwyższym poziomie. Obecnie Travis zdecydował się jednak na zatrudnienie dodatkowych ochroniarzy na czas trwania trasy! Czy Kylie i Stormi faktycznie są w niebezpieczeństwie?!

TMZ donosi, że ukochany Kylie Jenner zdecydował się niedawno na wynajęcie dodatkowych ochroniarzy! Dowiedzieliśmy się również, że przed przyjazdem muzyka na miejsce, w którym ma odbyć się jego koncert, ochroniarze przez co najmniej godzinę, dokładnie przeszukują kulisy, a także garderobę, na wypadek, gdyby dostał się tam jakiś nieproszony gość. Dodatkowa ochrona zajmuje się również przygotowaniem kilku planów ewakuacji Kylie i ich córeczki, Stormi Webster.

Osoby z otoczenia rapera przyznają, że sytuacja wygląda zupełnie inaczej, kiedy Travis jedzie w trasę sam. Kiedy u jego boku pojawia się Kylie, momentalnie zmienia się z rozrywkowego rapera w poważną głowę rodziny.

Myślicie, że zatrudnienie dodatkowych ochroniarzy przez Travisa Scotta jest wyłącznie działaniem zapobiegawczym, czy może raper wie o czymś, co mogłoby bezpośrednio zagrażać jego rodzinie?

Galeria Galeria fot. Instagram/kyliejennerGaleria fot. Snapchat/kyliejenner
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie