Podobne artykuły

FEJKOWY DOM KARDASHIANÓW W KOŃCU SPRZEDANY!

2018.12.06 17:35 | © Stars.pl

W czasie kręcenia Keeping Up With The Kardashians, w mediach krążyła plotka, że w domu, który kilka lat temu trafił na sprzedaż, mieszkała Kris Jenner. Bardzo szybko wyszło jednak na jaw, że jest to jedna wielka bzdura. Pojawienie się domu w reality show, nie ułatwiła jednak sprzedaży domu jego właścicielom. Okazuje się, że nikt nie chciał kupić tej posiadłości aż przez… 11 lat!

Trzeba przyznać, że program Kardashianów jest obecnie dla wielu fanów pozycją niemalże kultową. To właśnie dzięki niemu, ludzie z całego świata, mogą być na bieżąco z losami swoich idoli.

Już jakiś czas temu okazało się jednak, że słynny dom, w którym miała podobno mieszkać Kris Jenner jest wyłącznie fejkiem! W reality show pojawiły się wyłącznie zdjęcia, które zostały wykonane przed posiadłością, z tak naprawdę całe show było kręcone w zupełnie innym miejscu!

Media zza oceanu informują jednak, że znana widzom Keeping Up With The Kardashians nieruchomość, znalazła w końcu nowego właściciela!

Nie byłoby w tym przecież niczego dziwnego, gdyby nie jeden mały szczegół. Posiadłość udało się sprzedać dopiero po ponad 10 latach ciągłego zmieniania agentów nieruchomości! Podobno dom próbowało sprzedać aż 19 pośredników, w tym również Ci, którzy na co dzień zajmują się sprzedażą domów gwiazd!

Ostatnim właścicielem domu z reality show było Studio City. Przez jakiś czas posiadłość była wykorzystywana wyłącznie do kręcenia ujęć do Keeping Up With The Kardashians. Oczywiście tylko z zewnątrz. W rzeczywistości najprawdopodobniej żaden z członków rodziny nigdy nie przekroczył nawet progu tego domu! Jak się okazuje, jest to jedno z bardzo wielu kłamstw, którymi media na co dzień dokarmiają swoich odbiorców…

Nieruchomość została sprzedana nowemu właścicielowi za… 5.25 mln dolarów! Trzeba przyznać, że studio całkiem sporo straciło na tej transakcji, bo w ciągu ostatnich 2 lat, wartość posiadłości spadła o 2 mln dolarów.

Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie