Podobne artykuły

Kochanka Posła PiS inspiruje się Wodzianką!

2018.12.06 23:00 | © Stars.pl

Justyna Żyła zapoczątkowała serię medialnych rozstań w Polsce. Omawianie swoich problemów związkowych stało się wysoce popularne, a opowiadanie o szczegółach rozstania w tabloidach - codzienne.

Niedługo po Justynie, swój związek z bogobojnym posłem PiS postanowiła upublicznić jego kochanka, Izabela Pek. Jak informowała, Stanisław Pięta planował z nia gromadkę dzieci i założenie rodziny. Dzielił się z nią także swoimi marzeniami o… założeniu prywatnej armii, która miałaby „zrobić porządek w każdym mieście”, a także przekazywał jej poufne informacje o śledztwie w sprawie Amber Gold.

Ujawnienie ich krótkiego romansu wywołało szereg skandali, począwszy od zdjęć ze schadzek na cmentarzu, po wspólne noclegi na koszt podatników podczas wyjazdów służbowych. Kochanka Pięty żaliła się też, że politycy PiSu od czasu ujawnienia skandalu, udają, że nigdy nie widzieli jej na oczy.

Iza widząc rosnącą popularność Dominiki Zasiewskiej, która poinformowała opinię publiczną o szczegółach swojego romansu z detektywem Rutkowskim, sama postanowiła pójść jej śladem. Również opublikowała SMSy z rozmów z kochankiem.

Wynika z nich, że kobieta bardzo poważnie potraktowała jego obietnice o założeniu rodziny.

Galeria Galeria Galeria
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie