Podobne artykuły

Joanna Opozda narzeka na wakacje w Tajlandii!

2018.12.06 23:08 | © Stars.pl

Joanna Opozda, aktorka która popularność zyskała dzięki wcieleniu się w rolę Jowity w „Pierwszej Miłości”, a także znajomości z Mariną Szczęsną.

Celebrytka jakiś czas temu postanowiła wybrać się na wakacje do Tajlandii. Niestety, raj jakiego się spodziewała bardzo ją rozczarował. Wszystkie frustracje wylała z siebie na Instagramie:

„Szczerze? Wyspy Phi Phi są przereklamowane... Wymęczyli nas okropnie. Bladym świtem, pozytywnie nastawieni, z uśmiechem na twarzy,  na malutkim stateczku wyruszyliśmy w podróż życia (jak nam się wtedy zdawało ). Wokół nas  pełno ludzi, , upał, słońce... niby wiadomo ale... Statek był tak skonstruowany, że można było patrzeć tylko na innych turystów, nie widać było krajobrazów z boku czy z przodu... Każdy siedział  obok siebie jak w zatłoczonym autobusie... No i niestety tak  minęła większość naszej "rajskiej" wycieczki... Po prostu gapiliśmy się  na twarze innych średnio zadowolonych turystów... Na brzegach wysp  milion statków i łódek które odbierają cały urok” - narzekała

Przeszkadzał jej także fakt, że nie mogła zrobić sobie fajnego zdjęcia…:
 „Ciężko znaleźć miejsce takie jak to na zdjęciu, żeby Ci jakiś Janusz z hamburgerem nie wszedł w kadr…” - pożaliła się w sieci. „Jedyna wyspa, plaża, która będę miło wspominać, to "monkey beach" (niestety zatrzymaliśmy się tam na 20 min) ... i  z tego co wiem takich miejsc z małpkami  w Tajlandii jest znacznie więcej, nie trzeba wcale poświęcać całego dnia na jazdę zatłoczonym wodnym metrem. Kolejna kwestia to jedzenie... Tragedia !!!! Zero tajskiej kuchni ! Wszędzie hamburgery i frytki w sosie serowym :( Pewnie kiedyś wyspy Phi Phi były cudowne, nieskalane, czyste.. Człowiek jak zwykle zrobił swoje :( Reasumując : jeśli szukacie dziewiczych plaż , pięknych widoków, to lepsze znajdziecie w Waszych nadmorskich miejscówkach, gdzie nie ma tylu turystów (bo upały , bo nie ma leżaków ani parasoli) no i nie ma tylu łódek…”

Tajlandia to bardzo oblegany i ostatnimi czasy dość niedrogi kierunek. Szkoda, że Asia nie zrobiła w sieci researchu, z którego szybko by się o tym dowiedziała… współczujecie jej?

 
Galeria InstagramGaleria InstagramGaleria Badura
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie