Podobne artykuły

SIOSTRY GODLEWSKIE ZNOWU ATAKUJĄ!

2018.12.07 12:07 | © Stars.pl

Siostry Godlewskie idą za ciosem! Wszystko wskazuje na to, że wywoływanie skandali weszło im w krew już na dobre! Niecały miesiąc temu, wstrząsnęły całym krajem, kiedy udostępniły w sieci filmik, na którym kaleczą Hymn Polski! Obecnie zrobiły jednak coś o wiele gorszego...

Czy Magda i Esmeralda nie mają wstydu?! W czwartek na ich kanale pojawiło się szokujące video, na którym możemy zobaczyć i niestety usłyszeć siostry śpiewające utwór... "Pada śnieg"! Przypominamy, że to właśnie tym kawałkiem zasłynęły w ubiegłym roku. Z okazji tegorocznych Mikołajek, dziewczyny najprawdopodobniej chciały zrobić swoim fanom prezent i przygotowały do niego teledysk!

Trzeba przyznać, że wyobraźnia siostrzyczek jest bardzo bujna! W teledysku możemy zobaczyć je wijące się w skąpych strojach przed mężczyzną przebranym za Mikołaja! Nie zabrakło również sztucznych ust, sztucznych piersi i sztucznych uśmiechów. W tym roku siostry były chyba wyjątkowo niegrzeczne, bo w jednej ze scen dostają po tyłkach... pejczem!

Ciężko również nie skomentować ich alternatywnego talentu muzycznego. Siostry chwalą się swoimi występami w sieci już od ponad roku, a ich umiejętności są jednak w dalszym ciągu marne. Może w końcu zorientują się, że same powinny skorzystać z lekcji śpiewu w szkole muzycznej, którą planują otworzyć?

Nie od dziś wiadomo, że siostry Godlewskie budzą kontrowersje. Pod ich najnowszym nagraniem nie mogło więc zabraknąć całej fali negatywnych komentarzy!

A Was siostrzyczki wprowadziły już w świąteczny nastrój? :) Dla tych, którym udało się dotrwać do końca filmiku (z włączonym dźwiękiem :) ) mamy jeszcze prawdziwą perełkę! Porównajcie występ Godlewskich z ich ubiegłoroczną produkcją!

Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria
Polecane artykuły

Komentarze (4)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie