Podobne artykuły

JUSTIN TIMBERLAKE NIE MOŻE ŚPIEWAĆ?!

2018.12.07 12:28 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że fani wokalisty mają obecnie powody do niepokoju! Justin zdecydował się nawet do odwołania części koncertów z nowej trasy! Oficjalnym powodem jej przerwania są problemy zdrowotne wokalisty. Czy są aż tak poważne?

Najprawdopodobniej Justin Timberlake nie zaśpiewa już dla swoich fanów! Na szczęście tylko w tym roku. Media zza oceanu piszą, że od jakiegoś czasu stan zdrowia wokalisty, stale się pogarsza! Muzyk postanowił jednak zrobić wszystko, by chronić swój bezcenny głos i zdecydował się na odwołanie części koncertów.

Trzeba jednak przyznać, że najgorszym koszmarem każdego wokalisty są oczywiście problemy z głosem! Przypominamy, że w ostatnim czasie, z tego samego powodu, część swojej trasy koncertowej musiała odwołać również Shakira.

Większość fanów z pewnością nie była z tego powodu zadowolona. Na pocieszenie warto dodać, że koncerty Justina najprawdopodobniej nie zostały całkowicie odwołane, a jedynie przełożone na inny termin!

Wszystko wskazuje więc na to, że muzyk zaraz po powrocie do zdrowia, wynagrodzi to swoim fanom. Ze smutkiem przypominamy jednak, że jego grudniowy grafik był wypełniony aż po same brzegi... Indiana, Filadelfia, Pensylwania! a to dopiero początek!

Jesteśmy jednak przekonani, że pomimo rozczarowania, fani będą w dalszym ciągu wspierać swojego idola! Wszyscy chyba zgadzamy się, że tak naprawdę to właśnie głos wokalisty jest w tym momencie najważniejszy i nikt nie chce, by Justin przestał śpiewać już na zawsze!

Galeria fot. Instagram/justintimberlakeGaleria fot. Instagram/justintimberlakeGaleria fot. Instagram/justintimberlake
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie