Podobne artykuły

JUSTIN TIMBERLAKE NIE MOŻE ŚPIEWAĆ?!

2018.12.07 12:28 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że fani wokalisty mają obecnie powody do niepokoju! Justin zdecydował się nawet do odwołania części koncertów z nowej trasy! Oficjalnym powodem jej przerwania są problemy zdrowotne wokalisty. Czy są aż tak poważne?

Najprawdopodobniej Justin Timberlake nie zaśpiewa już dla swoich fanów! Na szczęście tylko w tym roku. Media zza oceanu piszą, że od jakiegoś czasu stan zdrowia wokalisty, stale się pogarsza! Muzyk postanowił jednak zrobić wszystko, by chronić swój bezcenny głos i zdecydował się na odwołanie części koncertów.

Trzeba jednak przyznać, że najgorszym koszmarem każdego wokalisty są oczywiście problemy z głosem! Przypominamy, że w ostatnim czasie, z tego samego powodu, część swojej trasy koncertowej musiała odwołać również Shakira.

Większość fanów z pewnością nie była z tego powodu zadowolona. Na pocieszenie warto dodać, że koncerty Justina najprawdopodobniej nie zostały całkowicie odwołane, a jedynie przełożone na inny termin!

Wszystko wskazuje więc na to, że muzyk zaraz po powrocie do zdrowia, wynagrodzi to swoim fanom. Ze smutkiem przypominamy jednak, że jego grudniowy grafik był wypełniony aż po same brzegi... Indiana, Filadelfia, Pensylwania! a to dopiero początek!

Jesteśmy jednak przekonani, że pomimo rozczarowania, fani będą w dalszym ciągu wspierać swojego idola! Wszyscy chyba zgadzamy się, że tak naprawdę to właśnie głos wokalisty jest w tym momencie najważniejszy i nikt nie chce, by Justin przestał śpiewać już na zawsze!

fot. Instagram/justintimberlake fot. Instagram/justintimberlake fot. Instagram/justintimberlake
Polecane artykuły
Justin Bieber kończy z muzyką?!

Justin Bieber kończy z muzyką?!

Justin Bieber, który dosyć niedawno związał się z modelką Hailey Baldwin, teraz planuje wstrzymać się z kreowaniem muzyki, aby odkrywać siebie oraz spędzać więcej czasu ze swoją żoną.

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się