Podobne artykuły

Kuba Wojewódzki ma nową dziewczynę?

2018.12.07 14:17 | © Stars.pl

Kuba Wojewódzki raczej stroni od pojawiania się na salonach polskiego show-biznesu i raczej unika blasku reflektorów. Kilka dni temu dziennikarz pojawił się na jubileuszu 50-lecia pracy artystycznej Andrzeja Seweryna. Samozwańczy Król TVN-u postanowił zabrać ze sobą partnerkę, piękną stylistkę Malwinę Wędzikowską.

Galeria Gala

To nie pierwszy raz gdy Kuba pojawia się gdzieś u boku koleżanki ze stacji. W sierpniu „przyłapano” go na kolacji w jednej z warszawskich restauracji, a zdjęcia wskazywały na to, że bardzo przyjemnie spędzali wspólny czas. W mediach zawrzało, bo zaledwie kilka miesięcy wcześniej doniesiono, że Wojewódzki zdecydował się na rozstanie z Renatą Kaczoruk, z którą mimo to wybrał się jeszcze na wakacyjny wyjazd.

Galeria Plotek.pl

Jak myślicie, to relacja czysto koleżeńska, czy w stacji TVN szykuje się romans? Niektórzy spekulują, że dziennikarz szuka po prostu pocieszenia po rozstaniu z Renatą, która była chyba jedną z poważniej traktowanych przez niego partnerek, spekulowano nawet, że para wzięła ślub.

Galeria Plotek.pl
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie