Podobne artykuły

Polityczny kryzys w „Kuchennych Rewolucjach”!

2018.12.07 16:05 | © Stars.pl

Ostatni odcinek programu Magdy Gessler tym sezonie za nami. Nie zabrakło emocji, gdyż w programie pojawił się… podtekst polityczny!

W finałowym odcinku „Kuchennych rewolucji” restauratorka wybrała się do Zamościa, gdzie chciała pomóc 53-letniemu właścicielowi „Karczmy Ordynat”. Pan Dariusz nie miał pomysłów na to jak poprowadzić dalej swój biznes, dlatego poprosił znaną restauratorkę o pomoc. Gessler podjęła się rewolucji, decydując się, jak zwykle, na zmianę nazwy karczmy. Tu jednak spotkała się z jawnym sprzeciwem właściciela!

Magda wysunęła propozycje by restauracja od dnia rewolucji przyjęła nazwę „Maliniak” Szef karczmy nie zgodził się na ten pomysł: „To się kojarzy z pewną osobą teraz w Polsce” - wyznał

Wszystko wskazuje na to, że pan Dariusz miał na myśli najważniejszego polityka w kraju. Chciał kąśliwie odwołać się do określenia prezydenta Andrzeja Dudy, który jakiś czas temu był porównywany z bohaterem serialu „Czterdziestolatek”, w którego rolę wcielał się Roman Kłosowski. Ta sytuacja rozbawiła również widzów serialu.

Ostatecznie Magda i właściciel knajpy doszli do porozumienia, a restauracja nazywać się będzie "Malinowa spiżarnia". 

Galeria TVNGaleria Dziennik.pl/KancelariaPrezydentaGaleria TVN
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie