Podobne artykuły

OLGA FRYCZ POZUJE TOPLESS W BASENIE!

2018.12.09 16:37 | © Stars.pl

Olga Frycz, jakiś czas temu, stała się niezwykle popularna, dzięki roli w serialu M jak Miłość. Jak się okazuje, obecnie aktorka poświęca praktycznie cały czas, swojej maleńkiej córeczce, Helence. Olga niedawno zrezygnowała również z roli w serialu, ponieważ atmosfera na planie miała być okropnie nieprzyjemna. Obecnie aktorka wychowuje córeczkę wraz ze swoim życiowym partnerem i jednocześnie ojcem Helenki, Grzegorzem Sobieszkiem.

Galeria fot. Instagram/tojafrycz

Trzeba przyznać, że Olga w bardzo krótkim czasie, stała się prawdziwym autorytetem dla innych młodych matek! Aktorka zdecydowała się nawet na założenie bloga, na którym stale dzieli się z innymi mamami swoim doświadczeniem w wychowywaniu maleńkiego dziecka.

Galeria fot. Instagram/tojafrycz

Gwiazda regularnie publikuje na bloku praktyczne posty z poradami dotyczącymi maleńkich dzieci, a do tego udostępnia po prostu wiele słodkich fotek z Helenką. Internauci już wiele razy mieli okazję zobaczyć maleństwo z mamą zarówno w czasie spaceru jak i podczas odpoczynku w domu. Obecnie blogerce udało się znaleźć trochę czasu na oderwanie się od pracy i postanowiła zabrać córeczkę na wakacje! Na Instagramowym profilu Olgi, pojawiło się już zdjęcie, na którym możemy zobaczyć szczęśliwą mamę, taplającą się w hotelowym basenie.

Galeria fot. Instagram/tojafrycz

"Marzyłam o tych wakacjach tak bardzo" – napisała aktorka

Galeria fot. Instagram/tojafrycz

Tym razem aktorka postanowiła najwidoczniej trochę rozgrzać swoich fanów, bo zapozowała do zdjęcia... topless! Na fotce widać również, że aktorka bardzo szybko wróciła do formy sprzed ciąży! Najważniejsze jednak, że Olga i mała Helenka świetnie się bawią, a młoda mama wygląda w końcu na wypoczętą! Nic dziwnego, w końcu jest teraz na pierwszych wakacjach z córeczką!

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie