Podobne artykuły

Lipińska pozuje dla CKM z książką między nogami

2018.10.27 13:53 | © pudelek.pl

Blanka Lipińska, pisarka pragnąca zostać celebrytką, została bohaterką najnowszego wydania magazynu CKM. Na fotografiach pozuje topless z... książką między nogami.

Oprócz pokazania kawałka ciała, Lipińska udzieliła oczywiście wywiadu dla magazynu, w którym starała się skutecznie wypromować swoją najnowszą książkę: "Ten Dzień".

W rozmowie z dziennikarzem zdradziła, że najostrzejszą sceną jej najnowszego dzieła jest... wsadzanie palców w odbyt. Po chwili dodała, że "Z perspektywy faceta to ta, w której główna bohaterka chce wsadzić mężczyźnie palec w tyłek. Już widzę oczyma wyobraźni, jak każdy samiec czytający te słowa zaciska zwieracze. A z perspektywy kobiety, najostrzejsza jest scena, w której mężczyzna wsadza jej w tyłek dużo więcej niż palec".

W wywiadzie Lipińska podzieliła się również z dziennikarzem swoim doświadczeniem na temat seksu oralnego i opowiedziała o swoich upodobaniach względem zarówno kobiet jak i mężczyzn.

 
 
Galeria fot. Instagram/blanka_lipinskaGaleria fot. Instagram/blanka_lipinskaGaleria fot. Instagram/blanka_lipinskaGaleria fot. Instagram/blanka_lipinska
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie