Podobne artykuły

WOJEWÓDZKI OPISAŁ ROMANS Z SABLEWSKĄ!!!

2018.12.09 19:43 | © Stars.pl

Kuba Wojewódzki jakiś czas temu wydał swoją biografię. Opisał w niej między innymi tajemnice polskiego show biznesu, które do tej pory nie miały szansy ujrzeć światła dziennego. Dziennikarz nigdy nie ukrywał, że ma słabość do dużo młodszych kobiet, ale związki i romanse, które opisał w książce, z pewnością zszokują niejednego fana! Kuba opisał między innymi jakie relacje łączyły go z Agnieszką Kaczorowską, Martą Żmuda-Trzebiatowską i... Mają Sablewską! Trzeba przyznać, że było to naprawdę sporym zaskoczeniem!

Galeria fot. Instagram/kuba_wojewodzki_offifial

Przez lata większości fanów wydawało się, że Wojewódzki i Sablewska co najmniej za sobą nie przepadają. Widzowie mogli zauważyć to na przykład w czasie emisji programu X-Factor, w którym oboje występowali w roli jurorów. Kuba często złośliwie komentował wypowiedzi Mai, czego nie ukrywał również w sieci. Jakiś czas temu na jego profilu pojawiło się również zdjęcie na którym możemy zobaczyć Kubę, Czesława i Maję, którą nazwał wtedy "jakąś panią". Fani celebrytki najwidoczniej nie byli zadowoleni z takiego komentarza Wojewódzkiego, bo szybko skrytykowali jego wypowiedź pod wpisem.

Galeria fot. Instagram/kuba_wojewodzki_offifial

Wszystko wskazuje jednak na to, że Kuba i Maja faktycznie mieli romans, a ich fani mogą teraz jedynie przecierać oczy ze zdziwienia!

Galeria fot. Instagram/sablewska

Kiedy ją poznałem, była intrygującą tajemnicą przykrytą wyrafinowanymi tatuażami i nutką niedopowiedzenia. Ciekawiło mnie to. Otarliśmy się nawet o nieśmiały romans. Potem było już tylko gorzej. I bez tajemnicy. -zdradził Kuba

Galeria fot. Instagram/sablewska

Na odpowiedź Sablewskiej, trzeba było jednak chwilę poczekać. Niedawno Maja opublikowała zdjęcie książek, które koniecznie musi przeczytać. Na pierwszym miejscu, nieoczekiwanie znalazła się właśnie... biografia Kuby!

Literacki Łobuz w domu. Kto czytał? - zadała pytanie fanom

Myślicie, że kiedy Sablewska przeczyta już książkę Kuby, to odpowie w końcu na jego komentarz?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie