Podobne artykuły

MILEY CYRUS ZNĘCAŁA SIĘ NAD HAILEY BALDWIN!

2018.12.11 19:35 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że Hollywood to w rzeczywistości jedna, wielka rodzina! Jak się okazuje, większość światowej sławy gwiazd, znało się już w dzieciństwie! Tak było również w przypadku Miley Cyrus i Hailey Bieber! W tamtym czasie, dziewczyny jednak za sobą nie przepadały...

Galeria fot. Instagram/mileycyrus

Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że stosunki pomiędzy gwiazdami Hollywood są o wiele bliższe, niż mogłoby się wydawać! W czasie nagrania Carpool Karaoke, Miley Cyrus i Hailey Baldwin opowiedziały fanom, że kiedy były jeszcze małe, bardzo często się ze sobą widywały.

Galeria fot. Instagram/haileybieber

Myślicie, że były przyjaciółkami? Nic z tych rzeczy! Przy okazji nagrania wyszło w końcu na jaw, że Miley w dzieciństwie znęcała się nad obecną żoną Justina Biebera!

Galeria

Jak się okazuje, gwiazdy znają się od bardzo wczesnego dzieciństwa! Hailey potwierdziła, że kiedy miała zaledwie 11 lat, bardzo często odwiedzała dom Cyrusów! Niestety Miley nie przepadała za Hailey, niestety aż do tego stopnia, że w rzeczywistości znęcała się nad modelką!

"Chyba byłam dla niej zła. Kiedy próbowała się z nami bawić, ze mną i Alaią (siostrą Miley - przyp. red.), zamykaliśmy ją w pokoju." - opowiedziała Miley

Słowa wokalistki szybko potwierdziła sama Hailey Bieber! Dodała również, że w znęcaniu pomagała dziewczynkom... jej własna siostra!

W końcu wyszło na jaw, że Hannah Montana nie była jednak taka święta! Czy ktoś z Was podejrzewał jednak, ze w rzeczywistości była aż tak okrutna?!

Co prawda dzisiaj obie gwiazdy jedynie się z tego śmieją, a Miley na swoją obronę dodaje, że dzięki tym traumatycznym wydarzeniom z dzieciństwa, "dziś Hailey Baldwin jest silniejsza".

Domyślamy się jednak, że w tamtym czasie, 11-latce nie było ani trochę do śmiechu...

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie