Podobne artykuły

MILEY CYRUS STALKUJE BRITNEY SPEARS!

2018.12.12 17:56 | © Stars.pl

Jesteśmy przekonani, że Britney Spears nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, że jedną z jej najwierniejszych fanek jest... Miley Cyrus! Jak się okazuje, Miley od dłuższego czasu dosłownie marzy o nagraniu kolejnego wspólnego kawałka z Britney! Przypominamy, że wokalistki mają już na swoim koncie jeden wspólny kawałek SMS (Bangers), który nagrały w 2013 roku.

Galeria

W czasie jednego z ostatnich wywiadów dla In the Morning, Cyrus ogłosiła swoim fanom, że to właśnie współpraca z Britney była najlepszym doświadczeniem w całej jej karierze. Podczas tej rozmowy wyszło również na jaw, że... Miley jest ogromną fanką Britney Spears! Trzeba przyznać, że niektóre osoby stwierdziłyby, że to już po prostu stalking!

Galeria

"Nie wiem, czy wiesz, ale komentuje pierwsza każde jej zdjęcie. Jestem jej największym fanem!" mówiła Miley

Galeria

Mamy nadzieję, że ta wypowiedź młodej wokalistki, zdążyła już dotrzeć do księżniczki popu! Jesteśmy przekonani, że kolejny wspólny kawałek dziewczyn, z pewnością szybko trafiłby na szczyty list przebojów!

Mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość dla fanów Miley Cyrus! W czasie tej rozmowy, wokalistka dodała również, że w przyszłym roku bardzo chciałaby wydać kolejną płytę!

Nie możecie się doczekać? Myślicie, że Miley uda się spełnić największe marzenie?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie