Podobne artykuły

Książę William nie chciał ślubu z Kate?!

2018.12.13 23:03 | © Stars.pl

William i Kate uchodzą za idealne małżeństwo. Mało kto wie, że książę zanim został przykładnym ojcem i mężem, długo bił się z myślami, czy w ogóle decydować się na założenie rodziny. Wszystko za sprawą ojca, który swoją niewiernością względem matki Williama sprawił, że ten zwątpił w sens zawierania związku małżeńskiego!

Galeria

Był świadkiem, jak małżeństwo jego rodziców rozpada się pod presją. Nie chciał podobnego losu - czytamy w książce Katie Nicholl 'The Making of a Royal Romance"

Galeria

William i Kate zanim stanęli na ślubnym kobiercu spotykali się aż 8 lat! Okazuje się, że wynikało to z obaw księcia!

Galeria

Ponadto William bał się, że Pałac Kensington spróbuje wywrzeć na nim presję małżeństwa, podobnie jak to było między Księciem Karolem i Księżną Dianą!

Galeria

Był niechętny, by ulec podobnym naciskom i przysięgał, że nie spieszy się ze zmianą stanu cywilnego

Mam tylko 22 lata! Na Boga, jestem zbyt młody, by ożenić się w tym wieku. Nie chcę się żenić, dopóki nie będę miał co najmniej 28, może 30 lat - powiedział 14 lat temu podczas wywiadu dla 'International Business Times'.

Choć dzisiaj wydają się idealnie dobraną parą, nie zawsze między nimi było tak spokojnie! w 2007r. para przeżyła kryzys, który zakończył się rozstaniem!

Brytyjskie media donosiły, że Kate męczyło czekanie na pierścionek... Na szczęście w 2011r. sformalizowali swój związek i po 7 latach mogą pochwalić się trójką dzieci!

Jak myślicie, czeka ich lepsze zakończenie niż rodziców Williama?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie