Podobne artykuły

Justyna Żyła znowu wspomina byłego męża!

2018.12.17 23:29 | © Stars.pl

Mijający rok dla Justyny Żyły był szeregiem wzlotów i upadków. Część obserwatorów współczuła jej porzucenia przez męża, część ganiła za publiczne pranie brudów - jednak trzeba przyznać, że koniec końców nie wyszła źle na całym „interesie”. Medialne sceny rozpaczy jakie oferowała internautom na Instagramie, sprawiły, że zapewniła sobie miejsce w Polskim „show biznesie”… A to chyba nie świadczy o nim najlepiej, skoro tak niewiele trzeba, by zaistnieć.

Justyna po długich bojach z mężem, doczekała się rozwodu i… programu w telewizji! I to nie byle jakiego - „celebrytka” ma… godzić skłócone małżeństwa! Na czym jak na czym, ale na publicznym praniu brudów zna się jak mało kto! Lepsza od niej mogłaby okazać się co najwyżej Dominika „Wodzianka” Zasiewska…

Wygląda na to, że osiągnęła już wszystko co chciała i nie czuje potrzeby robienia z siebie ofiary - przybrała więc odwrotną postawę i stwierdziła, że teraz odegra rolę… wspierającej byłej żony! Na swoim Instagramie jakiś czas temu opublikowała zdjęcie swojej córki oglądającej skoki narciarskie i podpisując je:

Przychodzi taki moment, gdy emocje opadaja i uczysz się przyjaźni, która czasem jest ważniejsza niż inne uczucia i emocje, a Kibicem (nie mylić z innymi ”kibicami”) jest się zawsze.

W sobotę postanowiła znowu przypomnieć o swojej relacji z Piotrem… Podzieliła się kolejną sesją „kibicowską”:

Były, a Ty dalej się stresujesz. Brawo!.

Jak myślicie, to wyraz dystansu, czy desperacja? Może uświadomiła sobie, że więcej ugra na „przyjaźni”, niż próbie zdyskredytowania byłego męża?

Galeria InstagramGaleria InstagramGaleria
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie