Podobne artykuły

55 URODZINY BRADA PITTA TO NIEWYPAŁ?

2018.12.19 16:27 | © Stars.pl

Niedawno Brad Pitt obchodził 55 urodziny. W tym roku chciał spędzić ten wyjątkowy dzień ze swoimi dziećmi, jednak... okazało się, że nie wszystkie z nich się pojawiły! Na urodzinach zabrakło jednego z nich, po ostatnich wydarzeniach nie jest trudno domyślić się którego...

Galeria

18 grudnia 2018 roku, aktor świętował swoje 55 urodziny w Los Angeles. Brad chciał spędzić ten dzień z całą gromadką swoich dzieci. Media zza oceanu donoszą, że urodziny zaczęły się od skromnej imprezy, a następnie pociechy Pitta miały zostać u niego na noc. Wszystko wskazuje jednak na to, że jeden z synów Brada i Angeliny nie zdecydował się na złożenie życzeń ojcu osobiście.

Czytaj też: JENNIFER LOPEZ POKAZAŁA... KORONKOWY STANIK

Galeria

Przed rozstaniem, para aktorów wychowywała wspólnie 6 pociech: 17-letniego Maddoxa, 15-letniego Paxa, 13-letnią Zaharę, 12-letnią Shiloh, oraz 10-letnie bliźnięta Vivienne i Knoxa. 3 z nich to biologiczne dzieci Barda i Angeliny, a 3 została adoptowana.

Galeria

Przypominamy, że aktorzy od dwóch lat żyją w separacji. Niedawno podpisali nawet tymczasowe porozumienie, regulujące kwestię opieki nad dziećmi. Szczegóły zawartej pomiędzy nimi umowy nie są oczywiście jawne, ale media zza oceanu donoszą, że Bradowi udało się w końcu wywalczyć to, co mu się należy, czyli możliwość kontaktu z ukochanymi dziećmi bez kłótni z żoną i narzucania przez nią terminów spotkań.

Czytaj też: 40 URODZINY KOURTNEY KARDASHIAN

Galeria

Amerykańska prasa pisze również, że porozumienie pomiędzy stronami nie dotyczy już najstarszego syna pary, Maddoxa. Sąd najwidoczniej uznał, że 17-latek jest już na tyle dorosły, że może sam decydować gdzie, z kim i ile czasu chce spędzać. W głównej mierze chodzi o jego kontakt z ojcem, który w ostatnim czasie nie jest najlepszy.

Galeria

Przypominamy, że tuż po rozpoczęciu sprawy rozwodowej, Angelina zarzuciła Bradowi, że uderzył ich najstarszego syna. Aktor oczywiście wszystkiemu zaprzeczył, ale Maddox najwidoczniej do tej pory ma mu coś za złe...

Czytaj też: TRISTAN THOMPSON NIE PRZYJECHAŁ NA PIERWSZE URODZINY CÓRECZKI

Angelina i Brad poznali się w 2003 roku, ale ze ślubem czekali przez następne 11 lat. W 2016 roku Jolie wystąpiła o rozwód.

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie