Podobne artykuły

MICHAŁ SZPAK PONIŻONY PRZEZ KSIĘDZA!

2018.12.19 18:54 | © Stars.pl

Nie od dziś wiadomo, że Michał Szpak należy do grona gwiazd, których życie nie rozpieszczało. Dzięki temu wyrósł jednak na niezwykle wrażliwego, a także otwartego i tolerancyjnego mężczyznę. Fani wokalisty uwielbiają jego naturalność, szczere wypowiedzi, a także empatyczne podejście do innych ludzi. Wielbiciele podziwiają również niezwykle barwny styl muzyka, a także fakt, że w każdej sytuacji stara się być sobą. Niestety jednak nie wszyscy są tak tolerancyjni jak Michał. W jednym z ostatnich wywiadów, muzyk opowiedział o całej serii nieprzyjemności, która uderzyła w niego z dość nieoczekiwanej strony. Muzyk otwarcie przyznał, że osobą, która się na niego uwzięła był... ksiądz!

Galeria fot. Instagram/michal_szpakofficial

Mało brakowało, a artysta najprawdopodobniej w ogóle nie zostałby dopuszczony do pierwszej komunii świętej! Wszystko zaczęło się od... jednego kosmyka włosów!

Czytaj też: TRAVIS SCOTT PRZEGRAŁ PRAWIE 400 TYSIĘCY DOLARÓW

Galeria fot. Instagram/michal_szpakofficial

Dość traumatyczne mam przeżycia związane z Kościołem z racji tego, że w momencie kiedy brałem pierwszą komunię, to miałem krótkie włosy i takiego loczka opuszczonego do pasa. Ksiądz powiedział, że nie dopuści mnie do komunii, jeśli tego nie zetnę. Na szczęście nad tym wszystkim czuwała moja mama, ale dla mnie to było traumatyczne przeżycie, że jednak gdzieś tam to społeczeństwo nasze jest piętnowane przez ludzi, którzy w ogóle nie powinni oceniać - wyznał Michał

Galeria fot. Instagram/michal_szpakofficial

Niestety nie był to jedyny raz, kiedy artysta spotkał się z brakiem otwartości ze strony księży. Muzyk przyznał, że kiedyś usłyszał nawet, że jest... satanistą! Jak się okazuje, ksiądz przyczepił mu taką łatkę ze względu na tatuaż krzyża, który nosił Michał. Duchowny uznał, że znak, który wytatuował sobie Michał jest dowodem na to, że chłopak czci... Szatana!

Czytaj też: GRA O TRON 8: MAISIE WILLIAMS "ZABIJCIE MNIE!"

Galeria fot. Instagram/michal_szpakofficial

Druga sytuacja była dla mnie przedziwną sytuacją. Śpiewałem kolędy w kościele, w katedrze i ksiądz powiedział, że jestem satanistą, bo mam wytatuowany krzyż do góry nogami, gdzie nie miał świadomości, jakie ten krzyż ma dla mnie znaczenie – dodał wokalista

Galeria fot. Instagram/michal_szpakofficial

Jesteście zaskoczeni?

Czytaj też: KANYE WEST MARZY O... WŁASNYM KOŚCIELE

Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie