Podobne artykuły

Rozenek w końcu przerywa milczenie!

2018.12.19 22:04 | © Stars.pl

Od kilku miesiecy Małgosia Rozenek-Majdan i jej mąż Radosław, są zasypywani gradem pytań o dziecko. Pojawiały się domysły, że para już spodziewa się potomka, jednak stylizacja Małgosi na gali Szlachetnej Paczki szybko rozwiała te wątpliwości.

Galeria

Sama zainteresowana jak dotąd w żaden sposób nie komentowała pogłosek. Do teraz! Małgosia w końcu zdecydowała się odpowiedzieć dziennikarzom czy, i jeśli tak, to kiedy, planują z Radosławem dziecko!

Czytaj też: Małgorzata Rozenek nominowana do Serce Dla Zwierząt 2019

Galeria

Przy kolejnym dziecku, jeśli Bóg da, chciałabym również mieć przynajmniej pół roku przerwy. W każdej ciąży tyłam 30 kilogramów, więc nie wiem, czy bym chciała tak od razu wyjść, więc musiałabym mieć tę chwilę czasu. Ale to nie jest ważne. Ważne jest, żeby wyszło. Tamten rok miał być najbardziej kluczowy. Dlatego jeśli pytasz, czy to był mój najbardziej udany rok, to mówię, że "nie". Tyle przed nami i cieszę się bardzo. "Iron Majdan" ze względu na nasze prywatne plany musiał zostać odłożony w czasie. Jest to teraz absolutny priorytet w naszym życiu. (...) Nasze prywatne plany to jest taki eufemizm dla naszych planów rodzicielskich i to jest coś do czego teraz całą moją pracę zawodową i wszystko dostosowuję - mówi gwiazda.

Galeria

Myślicie, że nadchodzący rok przyniesie im wyczekane potomstwo? Trzymamy kciuki!

Czytaj też: JUSTIN BIEBER PODEKSCYTOWANY NOWYM DOMEM

Galeria
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie