Podobne artykuły

Meghan i Kate naprawdę się nienawidzą?!

2018.12.19 22:12 | © Stars.pl

Brytyjskie media nie przestają spekulować na temat konfliktu, jaki miała wywołać Meghan w rodzinie królewskiej, skłócając tym między sobą braci oraz wprowadzając nerwową atmosferę wśród wszystkich członków monarchii! Tabloidy przescigują się w publikowaniu nowych informacji pozyskiwanych od „informatorów z otoczenia dworu”.

Galeria

Kiedy w maju Meghan dołączyła do rodziny królewskiej, nikt nie spodziewał się, że świeżo upieczona księżna wprowadzi takie zamieszanie do królewskiego swiata!

Czytaj też: Kate i William unikają towarzystwa Meghan i Harry'ego?!

Galeria

Żony zmieniają dynamikę, a one obie są bardzo silnymi żonami. Jeśli wprowadzasz dwie niezależne, silne kobiety z zewnętrznego świata do rodziny królewskiej, zderzenie jest nieuniknione i można było to przewidzieć. Szpony poszły w ruch – wyjawia źródło People

Galeria

Jesli wierzyć doniesieniom, konflikt Meghan i Kate rośnie na sile każdego dnia, i osiągnął taką skalę, że pary unikają się nawzajem - do tego stopnia, że nie spędzą razem świąt...

Czytaj też: Meghan Markle zainspirowała się Kate? Prawie identyczne sukienki to nie przypadek ?

Kobiety miały niejednokrotnie wdawać się ze sobą w słowne potyczki. Podobno miały pokłócić się nawet o krój sukienki, którą mała Charlotte, córka Kate, miała założyć na slub Meghan i Harry”ego!

Myślicie, że faktycznie są w tak kiepskich stosunkach?

Czytaj też: KATE BECKINSALE WRACA NA INSTAGRAM

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie