Podobne artykuły

Ewa Kasprzyk narzeka na taksówkarza!

2018.12.19 23:18 | © Stars.pl

Ewa Kasprzyk, w przeciwieństwie do wielu swoich młodszych koleżanek, może pochwalić się nieustannym zainteresowaniem w branży aktorskiej. 61-latka wciąż pracuje, a kiedy tylko może sobie na to pozwolić, do towarzystwa zabiera ze sobą Shakirę, czyli swoją psią przyjaciółkę.

Galeria

Aktorka przyzwyczajona do podróżowania z Shakirą, niespodziewanie natrafiła na nie lada utrudnienie - taksówkarz odmówił jej przejazdu ze względu na obecność zwierzaka! Miał to zrobić w bardzo niekulturalny sposób, co tak rozwścieczyło Ewę, że postanowiła podzielić się tą sytuacją z fanami i ostrzec przed korzystaniem z usług tej korporacji!

Czytaj też: JONAS BROTHERS PRZESZLI ROCZNĄ TERAPIĘ

Galeria

Od dziś omijam tę korporację po tym co mnie spotkało ... Kierowca w tak nieprzyjemny sposób wyrzuci mnie z taksówki kiedy zobaczył ze jestem z pieskiem a zamawiający zapomniał zgłosić Uwaga Shakira 3 kg potwór którego wożę w torebce ... jechałam z radia na kolejne nagranie i błagałam pana o zabranie ale był bezwzględny i wyrzucił nas na ulice ... kochajmy się idą święta pliz... - pisze aktorka.

Galeria

Internauci mają mieszane uczucia. Część z nich podziela złość aktorki, inni twierdzą, że powinna uprzedzić o tym że będzie przewozić psa, a reakcja taksówkarza jest uzasadniona. A Wy, jak myślicie, kto ma rację?

Czytaj też: Chodakowska w sexy stroju

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie