Podobne artykuły

KARDASHIANKA W KOŃCU ODPUŚCIŁA!

2018.12.19 23:50 | © Stars.pl

Jak się okazuje, miłosny trójkąt pomiędzy Kourtney Kardashian, jej byłym partnerem - Scottem Disickiem i jego obecną dziewczyną - Sofią Richie, najprawdopodobniej męczy już nawet jego uczestników! Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie ktoś z nich wywiesi w końcu białą flagę!

Galeria

Jeszcze niedawno Kourtney Kardashian była przekonana, że jest w stanie wygrać z młodszą od siebie Sofią Richie w walce o Scotta Disicka. Najwidoczniej Kardashianka zdałą sobie jednak sprawę, że Sofia tak łatwo nie odpuści i w efekcie para z pewnością nie rozstanie się w najbliższym czasie. Kourtney postanowiła więc najzwyczajniej w świecie... odpuścić!

Czytaj też: CARDI B CHCE URODZIĆ OFFSETOWI KOLEJNE DZIECKO!

Galeria

Do tej pory największy problem miała z tym właśnie Kardashianka! Kourtney otwarcie przyznawała, że nie życzy sobie, by jej dzieci przebywały w towarzystwie Sofii Richie. Z tego powodu, kiedy Scott chciał spędzić czas z dziećmi, za każdym razem młoda modelka szła w odstawkę! Trzeba przyznać, że wywoływało to między nimi naprawdę sporo kłótni.

Galeria

Obecnie wszystko wskazuje jednak na to, że uda im się w końcu pójść na kompromis! Kourtney najwidoczniej w końcu zdała sobie w końcu sprawę z tego, ze Sofia i Scott faktycznie się kochają i nie zamierzają rozstać się w najbliższym czasie.

Czytaj też: HOLLYWOOD BIJE SIĘ O POLSKĄ GWIAZDĘ!!!

Kourtney drży na myśl o dramie z Sofią. Chce tylko w spokoju żyć swoim życiem - donosi jeden z przyjaciół celebrytki

Myślicie, że doczekamy się kiedyś czasów, w których Sofia i Kourtney spotkają się żeby poplotkować? ;)

Czytaj też: Vouge nie chce Melanii Trump?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie