Podobne artykuły

HAILEY I JUSTIN BĘDĄ MIELI DZIECKO?!

2018.12.20 17:14 | © Stars.pl

Pierwsze plotki o ciąży Hailey Bieber pojawiły się zaraz po ślubie z Justinem Bieberem. Od tego czasu para raz na jakiś czas, chętnie sama nekręca media, żeby zrobić wokół siebie trochę szumu. Małżonkowie nie ukrywają jednak, że marzą o szybkim powiększeniu rodziny, więc może doniesienia na temat ciąży modelki, w rzeczywistości są prawdziwe?! Najnowsze zdjęcie Hailey wywołało prawdziwą burzę!

Galeria fot. Instagram/haileybiber

Czy żona Justina Biebera jest w ciąży? to pytanie zadają sobie fani pary już od kilku miesięcy! Co prawda brzuszek modelki w dalszym ciągu pozostaje całkowicie płaski, powodów do plotkowania jak widać nie brakuje! Sama gwiazda od jakiegoś czasu przyznaje, że chciałaby już zostać mamą, a ślub z Bieberem tylko potwierdza, że zakochani mają w stosunku do siebie poważne plany na przyszłość!

Czytaj też: JUSTIN I HAILEY BIEBER WEZMĄ ŚLUB... W TROPIKACH!

Galeria fot. Instagram/haileybiber

Niedawno Hailey opublikowała na swoim Instagramie fotkę z dzieciństwa, na której możemy zobaczyć ją w ramionach mamy. Trzeba przyznać, że to zdjęcie dało do myślenia wielbicielom modelki, którzy ponownie zaczęli spekulować o ciąży modelki. Internauci bardzo szybko zaczęli zastanawiać się jaki właściwie był powód opublikowania przez Hailey tej słodkiej fotki. Jak się okazuje, najwięcej emocji wzbudziła jednak podpisem pod fotografią!

Galeria fot. Instagram/haileybiber

„Cześć, mała ja!” – napisała Hailey

Czytaj też: HAILEY I JUSTIN BIEBER CZEKALI Z SEKSEM DO ŚLUBU?!

Część komentujących jest przekonana, że tymi słowami modelka chciała powitać maleństwo, które wraz z mężem już za kilka miesięcy powitają na świecie! My jednak biorąc pod uwagę ilość doniesień o domniemanych ciążach gwiazd i celebrytów, patrzymy na to ze sporym dystansem.

Myślicie, że tym razem plotki okażą się prawdą? Wyobrażacie sobie Hailey i Justina w roli rodziców? ;)

Czytaj też: JUSTIN I HAILEY BIEBER POSPIESZYLI SIĘ ZE ŚLUBEM?!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie