Podobne artykuły

PARIS NIE ODDA PIERŚCIONKA!

2018.12.20 17:04 | © Stars.pl

Chris Zylka najprawdopodobniej ostatecznie może już pożegnać się z pierścionkiem zaręczynowym wartym 2 miliony dolarów, który podarował swojej ukochanej Paris Hilton. Dziedziczka hotelarskiej fortuny nie zamierza się z nim rozstać i os jakiegoś czasu podkreśla to na każdym kroku! Ma rację?

Galeria

Nie da się ukryć, że rozstanie tej pary zszokowało nawet największych wielbicieli dziedziczki. Przez cały czas trwania związku, Paris chętnie pokazywała się publicznie z narzeczonym i zupełnie nic nie wskazywało na to, by w najbliższym czasie chciała się z nim rozstać. Niestety ostatecznie jednak do tego doszło, a bliscy znajomi celebrytki zaczęli donosić, że Paris w głębi serca po prostu nie chciała wyjść za Chrisa. Celebrytka zdążyła jednak dostać od narzeczonego drogą błyskotkę, z którą nie rozstaje się do tej pory!

Czytaj też: ARIANA GRANDE MARTWI SIĘ O ZDROWIE PSYCHICZNE FANÓW

Galeria

W najbliższym czasie również tego nie planuje! Jakiś czas temu media zza oceanu pisały, że Chris zamierza ze wszystkich sił walczyć o pierścionek, który podobno mu się należy. Szybko okazało się jednak, że dziedziczka może zatrzymać błyskotkę wartą 2 miliony dolarów, bo… Zylka za nią nie zapłacił! Nie ma więc powodu, dla którego celebrytka miałaby go teraz zwracać.

Galeria

Kilka tygodni temu pisaliśmy już, że pierścionek jest w rzeczywistości prezentem dla dziedziczki hotelarskiej fortuny od jednego z zaprzyjaźnionych jubilerów – Michaela Greene. Wyszło więc na jaw, że Zylka oświadczył się celebrytce pierścionkiem, który dostał za darmo od jej przyjaciela! Nikogo nie powinno więc dziwić, że Paris nie zamierza pożegnać się z błyskotką.

Czytaj też: SCOTT DISICK OŚWIADCZY SIĘ SOFII RICHIE?

Osoba, od której go dostaliśmy, zarabia miliony na darmowych publikacjach. Zatrzymam go. Diamenty do najlepsi przyjaciele kobiety. – powiedziała Paris w radiu SiriusXM

Wszystko wskazuje na to, że Zylka chciał po prostu wzbogacić się po rozstaniu. Jak się okazuje, z marnym skutkiem…

Czytaj też: Smolasty i Honorata Skarbek wcale się nie rozstali?! "Po prostu mają kryzys!"

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie