Podobne artykuły

TVN ZAPŁACI KARĘ ZA SKANDAL W TOP MODEL?!

2018.12.20 16:44 | © Stars.pl

Kiedy Angelika Fajcht pojawiła się w Top Model ponad 7 lat temu, na pewno nie spodziewała się, że media aż tak się nią zainteresują. Modelka zachwyciła jurorów swoim naturalnym biustem aż do tego stopnia, że Dawid Woliński musiał osobiście sprawdzić, czy piersi uczestniczki faktycznie są prawdziwe. Juror dotknął modelki na oczach tysięcy widzów, a w sieci momentalnie rozpętała się burza!

Galeria

Internauci od razu zwrócili Wolińskiemu uwagę, że jego zachowanie było co najmniej niestosowne. Ostatecznie za jego wybryk, TVN został obciążony 200 tysiącami złotych kary za propagowanie niestosownych treści, przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji. Decyzję tłumaczono faktem, że program podobno rozpowszechnia niewłaściwe wartości. Modelki biorące udział w programie miały być negatywnym wzorcem dla młodych widzów. Uznano, że zachowanie jurorów w znacznym stopniu naruszało godność kobiet, które w nim występowały, a do tego było po prostu niestosowne.

Czytaj też: KYLIE JENNER ZMIENIŁA IMIĘ CÓRECZKI

Galeria

TVN oczywiście nie zgodził się z decyzją KRRiT więc obie strony konfliktu spotkały się w sądzie. Dwie instancje zdecydowały się jednak na utrzymanie kary, jednak ostatecznie została ona zmniejszona do 150 tysięcy złotych. Stacja nie zamierzała jednak poddać się i w efekcie złożyła jeszcze skargę do Sądu Najwyższego, który szybko skierował ją do ponownego rozpatrzenia w Sądzie Apelacyjnym.

Galeria

Jak donoszą wirtualnemedia.pl, kara przyznana stacji, została ostatecznie uchylona. Decyzję tłumaczono tym, że praca modelek opiera się w głównej mierze na ich cielesności, a jurorzy, którzy wyrazili swoją opinię, w zasadzie nie zrobili niczego złego.

Czytaj też: KYLIE JENNER POGODZIŁA SIĘ Z JORDYN WOODS?!

W przypadku sceny badania, czy biust uczestniczki jest naturalny czy sztuczny, sędzia zwrócił uwagę, że dziewczyna sama zaproponowała to jurorowi. Faktu, że skorzystał z propozycji nie można uznać za promowanie postaw nagannych moralnie, natomiast zdaniem sędziego było to „na granicy dobrego smaku” – czytamy w portalu

A Wy zgadzacie się z ostateczną opinią sądu?

Czytaj też: JORDYN WOODS JEST PRZEŚLADOWANA PRZEZ... RASISTÓW?!

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie