Podobne artykuły

JUSTIN BIEBER ZNIKNIE Z MEDIÓW?

2018.12.20 17:18 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie do mediów trafia coraz więcej sygnałów, że Justin Bieber powoli przestaje sobie radzić ze statusem megacelebryty. Paparazzi nie dają mu spokoju nawet na moment, a sam muzyk również ma od jakiegoś czasu całkiem sporo na głowie. Zdecyduje się na odcięcie od mediów?

Galeria fot. Instagram/justinbieber

Justin Bieber nie ukrywa już, że obecnie jego największym marzeniem jest właśnie życie z daleka od mediów. Muzyk coraz gorzej znosi życie pod stała obserwacją i coraz ciężej jest mu normalnie funkcjonować. Pomimo lekcji, którą zdecydował się udzielić w ostatnim czasie fotografom na ulicy, bardziej nachalni wciąż jednak go zaczepiają. Niestety w dalszym ciągu pytają o… Selenę Gomez!

Czytaj też: POJEDYNEK SHAWNA MENDESA I JUSTINA BIEBERA

Galeria fot. Instagram/justinbieber

Choć Justin już od trzech miesięcy jest w związku małżeńskim z Hailey Bieber, okazuje się, że Selena Gomez jest i już zawsze będzie obecna w jego życiu. Przypominamy, że wszystko zaczęło się, kiedy w październiku Selena przeszła załamanie nerwowe i w jego efekcie trafiła do szpitala psychiatrycznego. Justin do tej pory jest przekonany, że zły stan zdrowia Seleny to jego wina, bo niepotrzebnie aż tak afiszował się z miłością do Hailey. Z tego powodu, wbrew zdrowemu rozsądkowi, Justin próbował za wszelką cenę skontaktować się z Seleną.

Galeria fot. Instagram/justinbieber

Kiedy informacje na ten temat trafiły w końcu do mediów, fotoreporterzy praktycznie od razu ruszyli do ataku. Obecnie każdy ruch Justina jest śledzony, a na każdym kroku natrętni paparazzi zarzucają go pytaniami o Selenę. Z pewnością nie jest to najłatwiejszy okres w jego życiu…

Czytaj też: JUSTIN I HAILEY BIEBER WPRASZAJĄ SIĘ NA URODZINY CÓRKI KYLIE JENNER!

Justin ma ostatnio bardzo dużo na głowie. Próbuje postępować słusznie wobec Hailey i upewniać się, że jest szczęśliwa w ich małżeństwie. Walczy też o to, by utrzymać dobry nastrój swojego zespołu i tworzyć nową muzykę. To dużo. Bycie celebrytą go stresuje, a on chciałby być zwyczajnym facetem. Ma dość bycia śledzonym przez kamery i pytań o Selenę Gomez za każdym razem, gdy wychodzi z domu. Chce iść naprzód. – donosi znajomy muzyka

Ciężko nie zauważyć, że Justin i Selena wciąż mają trudności z uporządkowaniem swojego życia. Pomimo tego, że pozornie każde z nich obrało w końcu własną ścieżkę, do tej pory są jednak w jakiś sposób ze sobą związani. Myślicie, że jeszcze do siebie wrócą?

Czytaj też: JUSTIN BIEBER NADAL KOCHA SELENĘ GOMEZ!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie