Podobne artykuły

KARDASHIANKI REZYGNUJĄ Z PROWADZENIA APLIKACJI!

2018.12.20 17:22 | © Stars.pl

Wszystko wskazuje na to, że z nadejściem Nowego Roku, siostry Kardashian zamierzają zacząć nowe życie! Trzeba przyznać, że Kim, Kourtney i Khloe podjęły już jedną z najtrudniejszych decyzji i… w najbliższym czasie zrezygnują z prowadzenia swoich aplikacji! Przypominamy, że były one niezwykle popularne i przynosiły siostrom ogromny, stały dochód! Jesteście ciekawi co właściwie się stało? Czy to początek końca Kardashianek?

Galeria

Trzeba przyznać, że tym razem siostry podjęły jedną z najbardziej szokujących decyzji od początku ich kariery! Od Nowego Roku, Kardashianki nie będą już prowadziły swoich aplikacji! Jest to z pewnością spore zaskoczenie dla fanów, ponieważ aplikacje miały miliony fanów rozsianych po całym świecie, którzy praktycznie każdego dnia wchodzili na nie wyłącznie po to, żeby sprawdzić co dzieje się u ich idolek.

Czytaj też: JUSTIN BIEBER NADAL KOCHA SELENĘ GOMEZ!

Galeria

Dzięki apkom, Kim, Kourtney i Khloe mogły szybko podzielić się z fanami najnowszymi zdjęciami, filmikami, wybranymi reklamami, czy nawet artykułami. Bardzo często celebrytki zaczynały jakiś temat na swoich profilach w mediach społecznościowych, a po więcej szczegółów odsyłały fanów do aplikacji. Trzeba przyznać, że obrana przez nie strategia funkcjonowała świetnie, bo ich aplikacje cieszyły się ogromną popularnością. Zastanawiacie się więc co zmusiło je do podjęcia takiej decyzji?

Galeria

W oficjalnym oświadczeniu skierowanym do fanów, siostry ogłosiły wyłącznie, że wraz z nadejściem nowego roku, zamierzają zmienić strategię komunikacji z fanami. Wiele wskazuje na to, że Kim, Kourtney i Khloe pójdą w ślady młodszych sióstr i podobnie jak Kylie, czy Kendall, będą chciały zostać… kobietami biznesu! Czy jednak Kardashianki będą miały na siebie pomysły, które w końcu zrobią z nich prawdziwe gwiazdy?

Czytaj też: ANGELINA JOLIE CHCE WRÓCIĆ DO BRADA PITTA

Przeżyłyśmy niezwykłą przygodę, kontaktując się z wami przez ostatnie lata za pomocą naszych aplikacji. Podjęłyśmy jednak trudną decyzję, by nie prowadzić ich już w 2019 roku. Mamy nadzieję, że podobała wam się ta przygoda tak bardzo, jak nam, a my z niecierpliwością czekamy na to, co przed nami. – możemy przeczytać w oświadczeniu

Jesteście ciekawi co tym razem przygotowały dla nas Kardashianki?

Czytaj też: Mick Jagger odwołuje trasę koncertową!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (2)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie