Podobne artykuły

Angelina znowu interesuje się mężem Jennifer Aniston!

2018.12.20 22:32 | © Stars.pl

Jolie uwielbia „przejmować” facetów po Aniston! Po raz kolejny postanowiła boleśnie wbić szpilkę Jennifer, która początkiem tego roku ogłosiła separację ze swoim mężem, Justinem Theroux. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna szybko znalazł pocieszenie w ramionach innej kobiety… Ma nią być właśnie Angelina Jolie, która obecnie czeka na rozwód z Bradem Pittem… który dla niej kilkanaście lat temu zostawił Jennifer.

Galeria

Biorąc pod uwagę reputację Angeliny jeśli chodzi o rozbijanie związków, o co jest oskarżana, nikogo to nie dziwi. Tabloidy donoszą, że Jolie i Theroux udali się na wspólne wakacje.

Czytaj też: MACIEJ MUSIAŁ ZNOWU DO WZIĘCIA!

Galeria

Mieli problemy z zachowaniem powagi, gdy podawali swoje dane. Mają ze sobą więcej wspólnego niż Jen i Justin kiedykolwiek mieli. Angelina jest totalnie w jego stylu. Seksowna, wysublimowana, ale z pazurem. Aniston nie ma o tym jeszcze pojęcia, ale jeśli się dowie, na pewno wpadnie w szał. Angelina już raz ukradła jej mężczyznę, więc to mogłoby być dla niej zbyt wielkim psychicznym obciążeniem – wyjawia informator tabloidu

Galeria

Spodziewaliście się tego po Angie? Myślicie, że robi to celowo by dokuczyć Jennifer?

Czytaj też: PETE DAVIDSON ZNOWU RANDKUJE!

Galeria
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie