Podobne artykuły

Quebonafide namawia Natalię Szroeder na Eurowizję?

2018.12.20 22:53 | © Stars.pl

Kiedy wiosną tego roku wyszło na jaw, że dwie gwiazdy polskiej muzyki - Natalia Szroeder i Quebonafide - są parą, fani obojga nie kryli zaskoczenia. Mówiono, że grzeczny i ułożony wizerunek Natalii zupełnie kłóci się z tym co prezentuje sobą wytatuowany i wulgarny Kuba. Wróżono im szybkie rozstanie, a znajomi Natalii sugerowali, że Quebo ją kontroluje i ogranicza.

Galeria

Okazuje się, że Quebo postanowił "zająć się" karierą Natalii. "Fakt" donosi, że uznał, że powinna spróbować swoich sił w konkursie Eurowizji. Jego zdanie w tej kwestii podziela prezes TVP Jacek Kurski, który ma już podobno dość przypadkowości polskich preselekcji.

Czytaj też: NAGA FOTKA KARDASHIANKI TRAFIŁA DO SIECI

Galeria

Prezesowi TVP zależy na pozyskaniu dobrego nazwiska. Ostatnie preselekcje się nie sprawdzały, bo dużo znanych osób odmawiało udziału. Nie chcieli rywalizować z nieznanymi, a czasem obciachowymi muzykami. - twierdzi osoba z telewizji publicznej

Galeria

Źródło tabloidu twierdzi, że Natalia nie podjęła decyzji, ale bierze taką opcję pod uwagę.

Czytaj też: SEKSOWNA KASIA CICHOPEK NA TRENINGU

Mówi, że jej udział zależy od piosenki i budżetu, który dostałaby od TVP. Jeśli piosenka spodoba się w TVP, Natalia jest gotowa być naszą reprezentantką.

Myślicie, że powinna zostać reprezentantką Polski?

Czytaj też: MALEŃKA CÓRECZKA CARDI B JEST CHORA!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie