Podobne artykuły

Rusin nie planuje rozejmu z Małgosią Rozenek!

2018.12.20 23:01 | © Stars.pl

Kinga Rusin i Małgosia Rozenek chyba wygrałyby w plebiscycie na wirtualną kłótnię roku, gdyby taki powstał! Nie przypominamy sobie, by w polskim show biznesie pojawił się konflikt o podobnej eskalacji. Nikt w tym roku nie zdecydował się na tak ostre słowa jak one!

Galeria

Przypomnijmy, że wszystko rozpoczęło się gdy Małgosia postanowiła podpisać kontrakt z firmą kosmetyczną, która "słynie" z testowania swoich produktów na zwierzętach. Angażująca się w walkę o prawa zwierząt Kinga nie wytrzymała i nie kryła swojego oburzenia. Szybko skrytykowała Rozenek, która nie pozostała jej dłużna. Wymiana zdań przerodziła się w konflikt, który wymagał interwencji samego szefa TVN-u!

Czytaj też: Adwokat kobiety oskarżającej Bieniuka przedstawił jej stanowisko.

Galeria

– Walka o prawa zwierząt jest dla mnie bardzo ważna. Tylko ja nie wykorzystuję jej do promocji swoich kosmetyków, tak jak Kinga Rusin – tak komentowała Rozenek krytykę jaka spadła na nią ze strony Kingi

Galeria

– Nie pozwolę, żeby wypindrzona, sztuczna lala, wdzięcząc się do kamery przekreślała jednym koślawym zdaniem ideały, o które walczę od lat! – ripostowała Rusin.

Czytaj też: Wiśniewscy się pogodzą przez dziecko?

Władze stacji w której obie panie pracują, za karę... zabroniły im udziału w charytatywnym balu TVN!

"Super Express" postanowił zapytać Kingę, czy emocje już opadły i planują z Gosią zawieszenie broni. Okazuje się, że to nie takie łatwe!

Czytaj też: Małgosia i Pysiula spędzą święta w tropikach!

To nie ja jestem od wybaczania, tylko zwierzęta. Ja działam tylko w ich imieniu – naszych braci mniejszych – powiedziała Kinga

Póki co ze strony Małgosi głucha cisza... myślicie, że odpowie?

Czytaj też: „Big Brother”: „Dręczą zwierzęta”

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie