Podobne artykuły

TRAVIS SCOTT WYPOWIEDZIAŁ SIĘ W KOŃCU NA TEMAT ŚLUBU Z KYLIE!

2018.12.20 23:14 | © Stars.pl

Plotki o ślubie Kylie i Travisa pojawiły się w mediach już dobre kilka miesięcy temu. Część fanów od niedawna jest jednak przekonana, że para wzięła już cichy ślub, o którym nie poinformowała fanów.

Galeria

Travis Scott zdecydował się w końcu wypowiedzieć na temat domniemanego ślubu z Kylie Jenner! Trzeba przyznać, że spekulacje na ten temat, nieprzerwanie krążą w mediach juz od kilku miesięcy! Travisowi i Kylie najwidoczniej spodobał się taki stan rzeczy i przez cały ten czas, podkręcali tylko zainteresowanie fanów. Niedawno zaczęli również publicznie nazywać się pieszczotliwie "mężulkiem" i "żonką"!

Czytaj też: SCOTT DISICK OŚWIADCZY SIĘ SOFII RICHIE?

Galeria

Jesteśmy przekonani, że ślub Kylie Jenner będzie jedną z najbardziej spektakularnych ceremonii! Z pewnością będzie to wydarzenie roku, a może nawet i całej dekady! Fani do tej pory pamiętają jednak, że celebrytce udało się ukryć praktycznie całą ciążę i część z nich po prostu boi się, że mogą również przegapić jej ślub! Wszystko wskazuje jednak na to, że na razie mogą spać spokojnie i odetchnąć z ulgą, bo para faktycznie zamierza się pobrać, ale... dopiero za jakiś czas!

Galeria fot. Instagram/kyliejenner

Jestem w miejscu, w którym potrzebuję Kylie, by funkcjonować. Wkrótce się pobierzemy, muszę tylko się zebrać, oświadczę się w ognistych warunkach - wyznał Travis w rozmowie z Rolling Stone

Czytaj też: JUSTIN BIEBER PODEKSCYTOWANY NOWYM DOMEM

Galeria fot. Instagram/kyliejenner

Przypominamy, że para spotyka się już od kwietnia 2017 roku. Bardzo szybko okazało się, że Kylie i Travis zostaną rodzicami, a już w lutym powitali na świecie swoją pierwszą córeczkę - Stormi Webster.

Galeria fot. Instagram/kyliejenner

Myślicie, że w obecnej sytuacji ślub jest czymś, czego potrzebują do szczęścia? A może na razie wystarczy im po prostu wzajemna miłość? ;)

Czytaj też: CRISTIANO RONALDO W KOŃCU SIĘ OŚWIADCZYŁ!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie