Podobne artykuły

Królowa Elżbieta interweniowała w sprawie Meghan!

2018.12.20 23:09 | © Stars.pl

Brytyjskie media prześcigają się w dostarczaniu kolejnych rewelacji na temat życia rodziny królewskiej odkąd dołączyła do niej Meghan Markle. Amerykańska aktorka ma być powodem i głównym źródłem rodzinnych konfliktów, a jeden z nich okazał się na tyle poważny, że interweniować musiała sama królowa Elżbieta II!

Galeria

Meghan przed swoim ślubem miała zmienić się nie do poznania i zacząć traktować służbę jak niewolników. Jej roszczeniowa postawa miała doprowadzić do rezygnacji z pracy kilkorga osób. Księżna Sussex chciała założyć w dniu swojego ślubu wyjątkową tiarę ze szmaragdami. Powiedziano jej jednak, że nie może tego zrobić, ponieważ kamienie mogły pochodzić… z Rosji.

Czytaj też: Nowe fakty w sprawie Jarosława B.

Galeria

Książę Harry, zmęczony narastającym napięciem, w pewnym momencie miał stracić panowanie i zniecierpliwiony zacząć wrzeszczeć na służbę, że „jeśli Meghan tego chce, to Meghan to dostanie”.

Galeria

Do akcji miała wtedy wkroczyć sama monarchini i zapowiedzieć, że Meghan założy tę tiarę, którą ona jej poda!

Czytaj też: KIM KARDASHIAN CHCE PODCIĄĆ MU GARDŁO!

Królowa Elżbieta podobno ma dość humorów Meghan i nie zamierza tolerować jej zachowań. Ostatecznie aktorka ugięła się pod wpływem królowej, i założyła inną tiarę.

Czytaj też: CHRIS HEMSWORTH NARAZIŁ ŻYCIE WŁASNEJ CÓRKI

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie