Podobne artykuły

Lewandowska otwiera kolejne kawiarnie!

2018.12.20 23:26 | © Stars.pl

Anna Lewandowska nie przestaje zaskakiwać. Wydawałoby się, że trenerka ma już wszystko czego potrzeba do szczęścia: przystojnego i dobrze zarabiającego męża, córkę i dobrze prosperujące biznesy. Do tego dobrą prasę i rzeszę wiernych fanek. Wygląda jednak na to, że Ania nie zamierza szybko przestać i zatrzymać się na tym co osiągnęła dotychczas. Trenerka ogłosiła, że niedługo rozbuduje swoją sieć kawiarni aż o 6 nowych lokalizacji!

Galeria

Po miesiącach przygotowań, testowania przepisów i dobierania składników, z wielką radością zapraszamy Was w nasze zdrowe progi - chwaliła się jakiś czas temu Ania.

Czytaj też: Michael Jackson pedofilem?

Galeria

Jak donosi Party, w przyszłym roku sportsmenka planuje otworzyć aż… sześć nowych kawiarni! Kolejne lokale mają się pojawić w m.in. Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach i Rzeszowie. Wszystko wskazuje na to, że Lewandowska nie próżnuje, bo pierwsza z nich ma zostać otwarta już w styczniu. W kawiarniach będzie można zakupić oczywiście wszystkie autorskie produkty: smoothies, słynne batony, owsianki, ekologiczny olej kokosowy czy masło z nerkowców.

Galeria

Wybierzecie się na kawkę do Ani?

Czytaj też: Syn Dominiki Tajner nie chce z nią mieszkać!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie