Podobne artykuły

Wieniawa i Królikowski naprawdę się rozstali?!

2018.12.20 23:36 | © Stars.pl

Julia Wieniawa pomimo swojego młodego, 20 letniego życia, może pochwalić się kilkoma sporymi sukcesami na koncie. Spora liczba fanów, zainteresowanie ze strony mediów oraz branży aktorskiej i muzycznej. Niestety okazuje się, że na stopie prywatnej radzi sobie nieco gorzej. Jakiś czas temu media obiegła informacja, że Julia zakończyła związek z Antkiem Królikowskim.

Galeria

Oboje uparcie nie komentowali doniesień, a publikowane przez nich treści na mediach społecznościowych wydawały się dość sprzeczne. Pojawiła się tu także osoba Nikodema Rozbickiego, który miał stać się powodem kryzysu w związku Julki i Antka.

Czytaj też: WIENIAWA NIE CZUJE SIĘ BEZPIECZNIE?!

Galeria

Nowe "dowody" które pojawiły się w sieci mogą sugerować, że para rzeczywiście się rozstała. W środę Julka na swoim Instagramie opublikowała relację ze swoich urodzin, na których bawiła się z kolegami z branży. Na filmikach widać, że na imprezie zabrakło Antka, a on sam w tym czasie opublikował relację znad jeziora.

Galeria

Informator Pudelka twierdzi, że plotki o rozstaniu są prawdziwe: Tak, to prawda, Julka i Antek rozstali się ostatecznie

Czytaj też: JENNIFER LOPEZ I ALEX RODRIGUEZ ODWOŁAJĄ ŚLUB?!

Galeria

Jak myślicie, po prostu zakończyły się kontrakty, które kazały im udawać szczęśliwie zakochanych, czy rzeczywiście do rozstania doszło dopiero teraz? A może po prostu przechodzą kryzys?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie