Podobne artykuły

BELLA HADID JEST AŻ TAK NIELUBIANA PRZEZ KOLEŻANKI Z BRANŻY?!

2018.12.21 16:18 | © Stars.pl

Bella Hadid ma w branży modelingu dość kiepską opinię. Koleżanki często podkreślają, że ma opinię zimnej i rzadko kiedy sympatycznej. Jednego nie można jej jednak zarzucić! Modelka zdecydowanie wie jak zrobić ogromną karierę w tej branży! Zdecydowała się nawet na podzielenie kilkoma cennymi radami!

Galeria fot. Instagram/bellahadid

Miliony nastolatek praktycznie na całym świecie, zadaj sobie każdego dnia jedno pytanie - jak właściwie zrobić karierę w modelingu? Chodzenie po wybiegach światowej sławy projektantów, pozowanie na imprezach branżowych, a także swobodny dostęp do najbardziej luksusowych kreacji świata, to przecież piękna perspektywa! Po sprawdzeniu rankingu najlepiej zarabiających modelek, branża staje się jeszcze bardziej atrakcyjna! Trzeba przyznać, że kwoty, które trafiają w ręce dziewczyn, są naprawdę zaskakujące!

Czytaj też: BELLA HADID I THE WEEKND WEZMĄ ŚLUB?!

Galeria fot. Instagram/bellahadid

Jednak czy żeby zostać modelką wystarczy mieć ładny uśmiech, szczuplutką sylwetkę i długie, proste nogi? Wielu osobom wydaje się, że to właśnie przepis na sukces! Jednak Bella Hadid wyznaje, że w tej branży liczy się coś zupełnie innego!

Galeria fot. Instagram/bellahadid

Modelka nigdy nie ukrywała, że praca w tej branży wiąże się zarówno z przyjemnościami, jak i wieloma problemami, czy wyrzeczeniami. Siostra Gigi już wielokrotnie otwarcie przyznawała, że nie jest lubiana przez koleżanki po fachu. Dodatkowo podkreśliła to jeszcze w jednym z ostatnich wywiadów, kiedy zapytano ją o najtrudniejszą rzecz, z jaką musiała się zmierzyć w pracy.

Czytaj też: Aktor "Czasu Honoru" zatrzymany przez policję. Jest podejrzany o posiadanie narkotyków.

Galeria fot. Instagram/bellahadid

Najprawdopodobniej jest to zdobycie szacunku rówieśniczek. - odpowiedziała

Gdyby jednak przyjrzeć się temu bliżej, można zauważyć, że modelki praktycznie przed każdym pokazem są zmuszane do walki o pozycję na wybiegu! W tym momencie złe stosunki pomiędzy koleżankami, nie są już żadnym zaskoczeniem.

Czytaj też: TYLER, THE CREATOR DISSUJE JENNER!

Bella po latach pracy w branży czuje się jednak na tyle pewnie, że zdecydowała się na udzielenie kilku ważnych rad, aspirującym modelkom.

Jest mnóstwo ładnych dziewczyn, więc jeśli nie potrafisz być miła i ciężko pracować, nie ma powodu, byś to robiła. Trzeba być w 100% sobą i nie próbować być kimś innym. To brzmi jak banał, ale czasem widzisz na backstage'u dziewczyny, które w końcu, po trzech latach w biznesie, mogą być sobą i pokazać, kim są naprawdę i to jest ich najlepsza część. Czasem ludzie próbują się zaszufladkować, a tam nie ma żadnych szuflad. - dodała

Czytaj też: GIGI HADID POZWANA PRZEZ AGENCJĘ FOTOGRAFICZNĄ!

Myślicie, że Bella nie jest lubiana przez koleżanki, bo zawsze stara się po prostu być sobą?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie