Podobne artykuły

BELLA HADID JEST AŻ TAK NIELUBIANA PRZEZ KOLEŻANKI Z BRANŻY?!

2018.12.21 16:18 | © Stars.pl

Bella Hadid ma w branży modelingu dość kiepską opinię. Koleżanki często podkreślają, że ma opinię zimnej i rzadko kiedy sympatycznej. Jednego nie można jej jednak zarzucić! Modelka zdecydowanie wie jak zrobić ogromną karierę w tej branży! Zdecydowała się nawet na podzielenie kilkoma cennymi radami!

Galeria fot. Instagram/bellahadid

Miliony nastolatek praktycznie na całym świecie, zadaj sobie każdego dnia jedno pytanie - jak właściwie zrobić karierę w modelingu? Chodzenie po wybiegach światowej sławy projektantów, pozowanie na imprezach branżowych, a także swobodny dostęp do najbardziej luksusowych kreacji świata, to przecież piękna perspektywa! Po sprawdzeniu rankingu najlepiej zarabiających modelek, branża staje się jeszcze bardziej atrakcyjna! Trzeba przyznać, że kwoty, które trafiają w ręce dziewczyn, są naprawdę zaskakujące!

Czytaj też: BEYONCE POZWANA PRZEZ WŁASNĄ FANKĘ!

Galeria fot. Instagram/bellahadid

Jednak czy żeby zostać modelką wystarczy mieć ładny uśmiech, szczuplutką sylwetkę i długie, proste nogi? Wielu osobom wydaje się, że to właśnie przepis na sukces! Jednak Bella Hadid wyznaje, że w tej branży liczy się coś zupełnie innego!

Galeria fot. Instagram/bellahadid

Modelka nigdy nie ukrywała, że praca w tej branży wiąże się zarówno z przyjemnościami, jak i wieloma problemami, czy wyrzeczeniami. Siostra Gigi już wielokrotnie otwarcie przyznawała, że nie jest lubiana przez koleżanki po fachu. Dodatkowo podkreśliła to jeszcze w jednym z ostatnich wywiadów, kiedy zapytano ją o najtrudniejszą rzecz, z jaką musiała się zmierzyć w pracy.

Czytaj też: Polska blogerka zaatakowana przez fanów!

Galeria fot. Instagram/bellahadid

Najprawdopodobniej jest to zdobycie szacunku rówieśniczek. - odpowiedziała

Gdyby jednak przyjrzeć się temu bliżej, można zauważyć, że modelki praktycznie przed każdym pokazem są zmuszane do walki o pozycję na wybiegu! W tym momencie złe stosunki pomiędzy koleżankami, nie są już żadnym zaskoczeniem.

Czytaj też: GIGI HADID POZWANA PRZEZ AGENCJĘ FOTOGRAFICZNĄ!

Bella po latach pracy w branży czuje się jednak na tyle pewnie, że zdecydowała się na udzielenie kilku ważnych rad, aspirującym modelkom.

Jest mnóstwo ładnych dziewczyn, więc jeśli nie potrafisz być miła i ciężko pracować, nie ma powodu, byś to robiła. Trzeba być w 100% sobą i nie próbować być kimś innym. To brzmi jak banał, ale czasem widzisz na backstage'u dziewczyny, które w końcu, po trzech latach w biznesie, mogą być sobą i pokazać, kim są naprawdę i to jest ich najlepsza część. Czasem ludzie próbują się zaszufladkować, a tam nie ma żadnych szuflad. - dodała

Czytaj też: CHERYL COLE JEST ZAŁAMANA!

Myślicie, że Bella nie jest lubiana przez koleżanki, bo zawsze stara się po prostu być sobą?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie