Podobne artykuły

CHŁOPAK BRITNEY SPEARS PONIŻA JEJ DAWNĄ RYWALKĘ!

2018.12.21 16:16 | © Stars.pl

Wszystko wskazuje na to, że obecny chłopak Britney Spears, Sam Asghari nie przemyślał jednego ze swoich ostatnich żartów, albo po prostu został mentalnie w klimacie lat 90. Partner wokalistki, bez żadnego powodu po prostu zaatakował jedną z jej dawnych rywalek - Christinę Aguilerę! Tylko po co?

Galeria fot. Instagram/britneyspears

Przypominamy, że jeszcze dwadzieścia lat temu, Britney Spears i Christina Aguilera toczyły otwartą walkę o miejsce na szczycie list przebojów! Trzeba przyznać, że w tamtym czasie obie wokalistki podbijały praktycznie cały świat swoimi hitami i jednocześnie nieustannie walczyły o tytuł księżniczki popu. Obecnie jednak jest to już tylko przeszłość. Gwiazdy poszły w swoje strony i żadna z nich nawet nie myśli o wypominaniu sobie dawnych sporów.

Czytaj też: RATAJKOWSKI POKAZAŁA BIUST I... BLOND LOKI

Galeria fot. Instagram/britneyspears

Kilka miesięcy temu, Christina oficjalnie przyznała, że gdyby w tamtych latach istniały media społecznościowe, to jest przekonana, że jej stosunki z Britney, wyglądałyby zupełnie inaczej. Może nawet udałoby im się nagrać wspólny kawałek? Nie da się jednak ukryć, że starań Aguilery nie zauważył... partner Britney, który bez żadnego powodu zaatakował dawną rywalkę swojej dziewczyny.

Galeria fot. Instagram/britneyspears

Sam zdecydował się na zorganizowanie na swoim Instagramie sesji, podczas której wielbiciele mogli zasypywać go pytaniami. Jedno z nich trafiło najwidoczniej w czuły punkt chłopaka. Jeden z fanów zapytał Britney czy Aguilera? Asghari bardzo szybko odpowiedział:

Czytaj też: DLACZEGO SELENA GOMEZ NIE LUBI SNAPCHATA?

Galeria fot. Instagram/christinaaguilera

Jaka Christina?

Co ciekawe, zdjęcie, na którym zamieścił swoją odpowiedź, bardzo szybko zniknęło z jego profilu! Internauci nie zamierzali jednak odpuścić i pod jego najnowszym zdjęciem, na którym pokazuje gołą klatę, oskarżyli go o nastawianie przeciwko sobie dwóch wspaniałych, dorosłych kobiet. Na dodatek wielbiciele wokalistek zarzucili mu również publiczne poniżanie Christiny Aguilery. Po ostatniej wypowiedzi Christyny, jego słowa faktycznie były nie na miejscu...

Czytaj też: SEKSOWNA RATAJKOWSKI W KOSTIUMIE KĄPIELOWYM

Myślicie, że Sam po prostu tego nie przemyślał?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie