Podobne artykuły

DAVID BECKHAM POLECI W KOSMOS?!

2018.12.21 16:12 | © Stars.pl

Nie od dziś wiadomo, że jednym z największych marzeń Davida Beckhama jest... lot w kosmos! Jak się okazuje, spełnienie go nie jest jednak takie łatwe, nawet kiedy jest się jednym z najsłynniejszych celebrytów świata! Niedawno David dostał jednak taką możliwość i obecnie stara się zrobić wszystko co w jego mocy, by w końcu spełnić swoje największe marzenie!

Galeria fot. Instagram/davidbeckham

Nie da się ukryć, że lot w kosmos jest marzeniem milionów osób na całym świecie! Trzeba jednak przyznać, że zdecydowanej większości nigdy nie uda się go spełnić. Turystyczne loty w kosmos nie są już co prawda niemożliwe, ale ich koszt z pewnością odstraszy 99% potencjalnych chętnych.

Czytaj też: KHLOE KARDASHIAN ZAATAKOWAŁA NIEWIERNEGO TRISTANA

Galeria fot. Instagram/davidbeckham

O podróżach w kosmos mogą więc obecnie myśleć wyłącznie najbogatsi. Do tej grupy zalicza się oczywiście David Beckham, który od lat marzy o locie w kosmos! Jak się okazuj, niedawno przed Davidem pojawiła się możliwość przeprowadzenia rozmów w tym temacie i jesteśmy przekonani, że tym razem były piłkarz nie odpuści!

Galeria fot. Instagram/davidbeckham

Z doniesień The Sun wynika, że David Beckham jest w trakcie prowadzenia rozmów z Virgin Galactic. Przypominamy, że jest to firma, która w najbliższym czasie rozpocznie organizowanie turystycznych lotów w kosmos. Jak się okazuje, kontrakt zapewni Davidowi możliwość zostania pierwszym piłkarzem w kosmosie. Trzeba jednak przyznać, że będzie to świetny PR-owy ruch samego przedsiębiorstwa.

Czytaj też: JUSTIN BIEBER SKRYTYKOWANY PRZEZ FANÓW

Założyciel firmy przekonuje, że pierwszy turystyczny lot w kosmos odbędzie się już w najbliższym czasie, a on sam znajdzie się wtedy na pokładzie. Wszystko wskazuje na to, że u jego boku zasiądzie David Beckham!

Pomimo tego, że były piłkarz jest w pełni zdecydowany na lot w kosmos, nie ukrywa jednak, że ta perspektywa okropnie go stresuje! Myślicie, że uda mu się zrobić pierwsze, kosmiczne selfie? ;)

Czytaj też: Justyna Żyła skrytykowana.

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie