Podobne artykuły

MILEY CYRUS ŚPIEWA SANTA BABY!

2018.12.21 16:09 | © Stars.pl

W ostatnim czasie Miley Cyrus odwiedziła Jimmy'ego Fallona i... zdecydowała się nawet na zaśpiewanie nowej wersji Santa Baby! Jak się okazuje, wokalistka postanowiła nawet zmienić kilka słów świątecznego hitu! Gwiazda w bardzo pomysłowy sposób dała wszystkim do zrozumienia, co właściwie chyba każda kobieta chciałaby znaleźć pod swoją choinką!

Galeria

Trzeba przyznać, że okres przedświąteczny to idealny czas na promowanie się w mediach! To właśnie wtedy większość amerykańskich gwiazd, chętnie występuje w przeróżnych programach. Zaraz po Arianie Grande, w The Tonight Show prowadzonym przez Jimmy'ego Fallona, pojawiła się Miley Cyrus!

Czytaj też: NAGA FOTKA MILEY CYRUS WYCIEKŁA DO SIECI

Galeria

Podobnie jak jej poprzedniczka, Miley zdecydowała się na wystąpienie z prowadzącym w kolejnym świątecznym coverze! Nie da się ukryć, że tym razem wokalistka postanowiła jednak się wykazać! Cyrus zaśpiewała jeden z największych świątecznych hitów - Santa Baby! Co ciekawe, gwiazda dodała w nim również coś od siebie!

Galeria

W nowej, ulepszonej wersji hitu, wokalistka nie śpiewa co właściwie chciałaby dostać od Mikołaja. Zamiast tego, Miley wymienia po kolei całą listę rzeczy, których... ani trochę nie chciałaby od niego dostać!

Czytaj też: SUKNIA ARIANY GRANDE MIAŁA BYĆ HOŁDEM DLA MAC MILLERA?

Galeria

Święty Mikołaju, nie chcę żadnej pięknej biżuterii mam w głowie coś innego (...) Nie chce diamentów, pieniędzy ani skarpetek, żadnych futer, mam ich dość i mogę sobie kupić wszystko sama - śpiewała Miley

W tym samym czasie biedny Fallon próbuje znaleźć dla wokalistki idealny świąteczny prezent! Jak się okazuje, konkluzja nowej wersji Santa Baby nie była jednak pomyślna dla prowadzącego...

Czytaj też: Miley Cyrus pokazuje swój spalony dom!

Posłuchaj Mikołaju tego, co mówię, najlepszym przyjacielem kobiety są równe płace Nie przerywaj mi, kiedy mówię i nie przysyłaj mi swoich zdjęć Święty Mikołaju, chciałabym mieć pewność, że mój tyłek nie zostanie dotknięty w pracy przez jakiegoś palanta-ignoranta

Jesteśmy przekonani, że wersja świątecznej piosenki wymyślona przez Miley, bardzo szybko stanie się hitem i w efekcie - manifestem każdej kobiety!

Czytaj też: MAMA MILEY CYRUS POZUJE Z WORKAMI PEŁNYMI MARIHUANY!

A Wy czego nie chcielibyście znaleźć pod swoimi choinkami? ;)

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie