Podobne artykuły

Wielki powrót kultowego serialu!

2018.12.22 22:06 | © Stars.pl

90210 niewątpliwie było swego czasu najpopularniejszym serialem dla młodzieży. Tylko w Stanach Zjednoczonych oglądało go nawet 20 milionów widzów tygodniowo! Produkcja zadebiutowała w 1990r, a zakończyła się w 2000r. Głównym motywem serialu były szkolne, a następnie uniwersyteckie perypetie grupy przyjaciół z Beverly Hills.

Galeria

Serial był wówczas o tyle wyjątkowy, że poruszał trudne i drażliwe wówczas tematy, takie jak seks, gwałt, homoseksualizm czy uzależniania. Żadnej z gwiazd serialu nie udało się zrobić zawrotnej kariery, ale pozostali w show biznesie, głównie ze względu na ówczesną sławę.

Czytaj też: WIELKI POWRÓT SEX TAŚMY KARDASHIANKI!

Galeria

Wiele wskazuje na to, że serial doczeka się kontynuacji i to ze „starą” obsadą! Z informacji wynika, że w nowej wersji Beverly Hills pojawią się: Jennie Garth, Tori Spelling, Jason Priestley, Ian Ziering, Brian Austin Green oraz Gabrielle Carteris.

Galeria

Plotki potwierdza Tori Spelling, która na swoim instagramie już jakiś czas temu dodała zdjęcie z podpisem "powrót do pracy" opatrzone hashtagami związanymi z serialem.

Czytaj też: JENNIFER LOPEZ CHWALI SIĘ LISTEM OD BARACKA OBAMY

Będziecie oglądać?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie