Podobne artykuły

Dorota Gardias okradziona!

2018.12.22 22:08 | © Stars.pl

Dorota Gardias niewiele ponad 3 lata temu rozstała się z ojcem swojej córki, Hani, i związała z Krzysztofem Sawickim, którego poznała gdy… kupowała od niego samochód! Para wprowadziła się do luksusowej willi w Wilanowie. Niestety, dom stał się obiektem zainteresowania złodziei, którzy dokonali włamania i wynieśli z niego cenną biżuterię oraz zniszczyli sporą część nieruchomości.

Galeria

Traumatyczne doświadczenie odbiło się na Dorocie do tego stopnia, że postanowiła wynieść się z domu i więcej do niego nie wracać. Nie minęło jeszcze 2 lata od ferelnego zdarzenia, a pogodynka i jej chłopak ponownie padli ofiarami kradzieży. Sawicki opublikował na facebooku post, informując o zdarzeniu swoich obserwatorów…:

Czytaj też: TRISTAN THOMPSON NIE PRZYJECHAŁ NA PIERWSZE URODZINY CÓRECZKI

Galeria

Wczoraj po godzinie 20 w Powsinie miało miejsce włamanie. Trzech drani weszło, splądrowało, zniszczyło i okradło mój dom. Uderzyli w święte miejsce moje i mojej rodziny - pisze zdenerwowany mężczyzna, po czym grozi, że sam znajdzie i ukarze sprawców. Panowie - bardzo źle trafiliście. Znajdę was przed policją, to tylko kwestia czasu - ostrzega.

Galeria

W momencie zdarzenia nikogo nie było w domu. Nagrania zostały przekazane policji i CBŚ, oraz opublikowane na Facebooku. Sawicki wyznaczył nagrodę za pomoc w znalezieniu sprawców.

Czytaj też: RATAJKOWSKI POKAZAŁA BIUST I... BLOND LOKI

Galeria
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie