Podobne artykuły

EDYTA GÓRNIAK KRYTYKUJE TELEDYSKI PROMUJĄCE EROTYKĘ!

2018.12.23 18:18 | © Stars.pl

Edyta Górniak już od dłuższego czasu nie wydała żadnej nowej piosenki ani teledysku. Zamiast tego postanowiła jednak... skrytykować pracę koleżanek po fachu! Jesteście ciekawi co właściwie sądzi o współczesnych teledyskach?

Galeria fot. Instagram/edytagorniak

Artystka pomimo tego, że w ostatnim czasie nie wydaje żadnych nowych kawałków, nie może jednak narzekać na nudę, czy brak pracy. Niedawno zakończyła się jej trasa koncertowa, podczas której Edzia wystąpiła w największych miastach w Polsce. Wokalistka wzięła również udział w najnowszej edycji popularnego programu Agent-Gwiazdy. Trzeba przyznać, że piosenkarka działa w show biznesie niezwykle aktywnie, od samego początku swojej kariery.

Czytaj też: Syn Górniak pił, palił....

Galeria fot. Instagram/edytagorniak

Niedawno gwiazda zdecydowała się na skomentowanie tego, co właściwie dzieje się w ostatnim czasie, w branży muzycznej. Przede wszystkim, chodziło jej o teledyski, które w ostatnim czasie wydają światowej sławy gwiazdy. Zdaniem artystki, bardzo często są one po prostu... nie na miejscu!

Galeria

Dziś niestety teledyski przypominają promowanie porno i mocnej erotyki. Jest wielu takich artystów, o dziwo, bardzo zdolnych, którzy mocno promują erotykę. Bardzo mnie to niepokoi. Muzyka nie po to powstała, by tak robić. Przez takie podejście najmłodsze pokolenia bardzo wcześnie przestają zachowywać się jak dzieci - powiedziała w rozmowie z Faktem

Czytaj też: Kinga Rusin i Edyta Górniak zostały przyjaciółkami!

Galeria

Przypominamy jednak, że Edzia również jakiś czas temu nagrała bardzo "zmysłowy" teledysk do kawałka Teraz tu...

Galeria
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie