Podobne artykuły

WIENIAWA WALCZY Z POWAŻNĄ CHOROBĄ!

2018.12.23 18:12 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że Julia jest jedną z niewielu kobiet w polskim show biznesie, która udowodniła, że bycie jednocześnie piękną, mądrą i do tego utalentowaną jest w rzeczywistości możliwe. Co prawda aktorka pracuje w branży od niedawna, ale już udało jej się wzbudzić całkiem spore zainteresowanie swoją osobą.

Galeria fot. Instagram/juliawieniawa

W ostatnim czasie, we wszystkich mediach aż huczy od doniesień o rozstaniu Wieniawy z Antkiem Królikowskim. Żadna ze stron nie zdecydowała się jednak na oficjalne skomentowanie plotek. Niedawno pojawiła się jeszcze jedna niepokojąca informacja. Julia wyznała na swoim Instagramie, że od kilku miesięcy zmaga się z poważną chorobą! Wieniawa cierpi na niedoczynność tarczycy!

Czytaj też: CARDI B JEST W CIĄŻY?!

Galeria fot. Instagram/juliawieniawa

Dowiedziałam się o tym cztery miesiące temu, zauważyłam, że jestem przemęczona. Najgorsze jest puchnięcie, najbardziej było to widać u mnie na twarz - powiedziała Wieniawa

Galeria fot. Instagram/juliawieniawa

Nie da się ukryć, że wyznanie Julii napędziło karuzelę pytań od wielbicielek. To ważny dla kobiet temat - pisało wiele z nich, jednocześnie prosząc o porady dotyczące stylu życia.

Czytaj też: Były partner Przybylskiej zatrzymany!

Z dietą stara mi się pomagać moja trenerka. Mówi mi, że nie powinnam jeść glutenu - zdradziła. Choć przyznała, że nie jest to w jej przypadku łatwe. Zawód aktorka nie sprzyja sztywnym zasadom odżywiania, chociażby ze względu na nieregularne godziny pracy. - dodała

Podczas odpowiadania na pytania fanów, Wieniawa przyznała, że na co dzień pomaga jej również picie herbaty z... pokrzywy!

Czytaj też: Antek Królikowski pokazał ukochaną!

Wiedzieliście, że Julia walczy z tą chorobą?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie